Wysokiej jakości papier magnetyczny do drukarki do robienia magnesów - PIĘCIOPAK

Kod: DS99964706
Promocja Polecane
90,59 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 5 sztuk wysokiej jakości magnetycznych papierów w promocyjnej cenie.

Poznaj ten wysokiej jakości papier magnetyczny do profesjonalnej domowej produkcji magnesów o różnych kształtach i rozmiarach.

Ten specjalny papier magnetyczny jest odpowiedni dla większości drukarek, zwłaszcza drukarek laserowych. Możesz go bez problemu używać zarówno w domu, jak i w profesjonalnej drukarce.

Papier jest wystarczająco mocny, a jednocześnie wygodny do wycinania. Możesz więc stworzyć magnes o dowolnym rozmiarze i kształcie. Wystarczy wybrać motyw i wydrukować jak na normalnym papierze.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i opatentowanej technologii produkcji uzyskujemy najlepszy możliwy druk, w zależności od drukarki. Zdjęcia będą ostre, szczegółowe, z doskonałymi kolorami.


 

DARMOWA DOSTAWA

Jeśli chcesz otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ mamy dla Ciebie wygodny zestaw dziesięciu sztuk papieru magnetycznego w promocyjnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

STWÓRZ MAGNESY W ZACISZU WŁASNEGO DOMU

Chcesz przykleić na swojej lodówce magnes z rodzinnym zdjęcie, wspomnienia z wakacji lub inne niezapomniane chwile? Nie ma problemu. Dzięki tym specjalnym magnetycznym papierom fotograficznym każdy może zrobić magnes w zaciszu swojego domu. Wszystko czego potrzebujesz to zwykła domowa drukarka.

 

papier magnetyczny do drukarki

 

MAGNESY W KAŻDYM KSZTAŁCIE I ROZMIARZE

Papier magnetyczny ma rozmiar A4, więc Twoje magnesy mogą być naprawdę duże. Jednocześnie papier magnetyczny można łatwo ciąć klasycznymi nożyczkami, dzięki czemu możesz wygodnie, szybko i bez problemu stworzyć własny magnes o dowolnym kształcie i rozmiarze.

 

DLA DOSKONAŁEGO I SZCZEGÓŁOWEGO WYDRUKU

Specjalne materiały umożliwiają perfekcyjne i szczegółowe drukowanie nawet na domowej drukarce. Twoje magnesy będą wyglądać profesjonalnie jak ze studia fotograficznego.

 

DO CZEGO MOŻESZ WYKORZYSTAĆ PAPIER MAGNETYCZNY

Ten specjalny papier magnetyczny nadaje się do produkcji magnesów, opisów regałów magazynowych, tymczasowych znaków na samochody, drzwi wejściowych, są idealne do kreatywnych projektów dziecięcych, magnesów dekoracyjnych, fotograficznych i innych. Są wystarczająco mocne i trzymają się każdej metalowej powierzchni tak jak klasyczne magnesy. Materiał jest jednocześnie wystarczająco mocny i elastyczny. Wszystkie te cechy sprawiają, że ten papier jest produktem premium w doskonałej cenie.

 papier magnetyczny samoprzylepny

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW DLA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DRUKU

Te specjalne papiery magnetyczne są produkowane przy użyciu opatentowanej technologii produkcji. W połączeniu z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów gwarantują doskonały i szczegółowy wydruk. Twoje magnesy będą wyglądać naprawdę profesjonalnie.

 

DO KAŻDEGO TYPU DRUKARKI

Większość papierów magnetycznych jest przeznaczona wyłącznie do drukarek atramentowych. Ten specjalny papier nadaje się również do drukarek laserowych, które są najczęściej używane w domach. Grubość papieru jest idealna dla każdej drukarki. Dlatego ten papier nadaje się do prawie wszystkich drukarek.

 

W JAKI SPOSÓB UŻYWA SIĘ PAPIERU MAGNETYCZNEGO

Instrukcja obsługi: Włóż papier magnetyczny na tacę papieru drukarki, aby obraz był wydrukowany po białej stronie. Jeśli drukarka nie chce odebrać papieru, umieść stos zwykłych papierów na tacy pod papierem magnetycznym (tak, aby papier magnetyczny był wyżej). Teraz wystarczy wybrać obraz na komputerze i go wydrukować. Papier można pociąć na dowolne części.

 

 papier magnetyczny a4

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary papieru: A4 (210 x 297 mm)
  • Grubość papieru: 0,27 mm
  • Dwie warstwy: biała matowa do drukowania, druga strona magnetyczna
  • Dzięki magnetycznemu papierowi możesz stworzyć swoje własne magnesy na lodówkę
  • Jakość wydrukowanego obrazka zależy od jakości drukarki

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: