Profesjonalny trymer do cięcia papieru

Kod: DS32700287
95,51 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Potrzebujesz profesjonalnego i kompaktowego urządzenia do wycinania dokumentów, zdjęć lub wizytówek? Oferujemy ten wysokiej jakości trymer do papieru, który zapewnia perfekcyjne, proste i równe cięcie.

Może być używany w każdym biurze, szkole, gospodarstwie domowym i wszędzie tam, gdzie trzeba pracować z papierem. Dzięki idealnie ostremu nożowi ze stali nierdzewnej, solidnej konstrukcji i antypoślizgowej podstawie praca z tym urządzeniem będzie maksymalnie dokładna, wygodna i bezpieczna.

Podstawa z kątami i przymiarami znacznie ułatwia pracę. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze jest wygodny w przenoszeniu i nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania.

Gilotyna do papieru nadaje się do wszelkich dokumentów, zdjęć, etykiet, wizytówek i innych materiałów w formacie A3, A4, B4, B5. Poznaj profesjonalny sprzęt w dobrej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DOSKONAŁE CIĘCIE

Dzięki idealnie ostremu nożowi ze stali nierdzewnej o dużej wytrzymałości, cięcie papieru będzie idealnie dokładne, szybkie i łatwe. Ostre ostrze umożliwia precyzyjne i proste cięcie. Linijka i kąty pozwalają na dokładne i perfekcyjne wycięcie każdego papieru. Praca z tym narzędziem jest niezwykle wygodna i prosta.

 
gilotyn do papieru

 

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Urządzenie zostało zaprojektowane z maksymalnym naciskiem na bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Dlatego praca z nim jest niezwykle wygodna. Podstawa jest oczywiście antypoślizgowa.

 

WIELOFUNKCYJNE WYKORZYSTANIE

Zastosowanie tego urządzenia jest naprawdę wielofunkcyjne. Możesz go używać w każdym biurze, szkole, ale także w domu i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz perfekcyjnych, precyzyjnych i prostych cięć. Jedno cięcie umożliwia cięcie do 12 arkuszy papieru o gramaturze 80 g.


trymer do papieru

 

NA RÓŻNE FORMATY

Profesjonalny trymer do papieru jest idealny do cięcia różnorodnych materiałów. Przeznaczony do cięcia papieru, zdjęć, etykiet, wizytówek, kart i innych formatów A3, A4, B4, B5. Trymer może z łatwością ciąć nawet grubsze materiały.

 

DOSKONALE PRZENOŚNY

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze ta gilotyna do papieru jest doskonale przenośna. Ponadto nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu bez problemu zmieści się na każdym biurku czy półce. Możesz ją również zabrać ze sobą wszędzie.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I ŚWIETNY DESIGN

Do produkcji tej gilotyny użyto najwyższej jakości materiałów i opatentowanej technologii produkcji, co gwarantuje maksymalną żywotność i funkcjonalność produktu. Nowoczesny design sprawi, że trymer będzie doskonale prezentował się w każdym biurze.


gilotyna do cięcia papieru

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Do formatów papierów: A3, A4, B4, B5
  • Dokładna podziałka w centymetrach
  • Kątomierz: 15 - 90 stopni
  • Tnie naraz aż 12 kartek papieru o wadze 80g
  • Antypoślizgowa podkładka
  • Ostrze można wymienić na nowe
  • Wymiary: 30 x 16 x 2 cm
  • Kolor: czarny

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: