Biały szum - szumiś usypiajacy dzieci

Kod: DS92285833
184,07 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wspaniały usypiacz niemowląt, który pomoże Twojemu maleństwu zasnąć w mgnieniu oka. Dzięki białemu szumowi usypianie dziecka będzie niezwykle proste. Biały szum przypomina dzieciom dźwięki, które słyszały w łonie matki. To je uspokaja i odpręża, dzięki czemu znacznie wcześniej zasypiają.

Urządzenie zawiera aż 8 różnych dźwięków i kołysanek dla idealnego snu. W razie potrzeby można ustawić automatyczne wyłączanie. Jeśli dziecko się obudzi i zacznie płakać, urządzenie włączy się automatycznie. Świetna jest też funkcja nagrywania głosu mamy, który uruchomi się zaraz po przebudzeniu maluszka.

Najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsza technologia produkcji gwarantują funkcjonalność i długowieczność produktu. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze można go wygodnie zabrać w dowolne miejsce. Nadaje się również dla dorosłych jako środek relaksu i odprężenia.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY USYPIACZ DZIECI - BIAŁY SZUM

To urządzenie zostanie docenione przez wiele mam. Sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, w którym przebywają dzieci. Dzieci często bez wyraźnej przyczyny są niespokojne, zrzędliwe i nie zasypiają. Dzięki temu urządzeniu będzie to o wiele łatwiejsze. Może być również używany jako środek odwracający uwagę. Dziecko zainteresuje się ciekawymi dźwiękami, a Ty będziesz miał chwilę, aby zająć się czymś innym.

 
szum biały

 

RÓWNIEŻ DLA DOROSŁYCH

To świetne urządzenie do usypiania z białym szumem, jest idealne do relaksu, nauki lub w każdej sytuacji, w której chcesz mieć lepszą koncentrację. Zapewnia lepszy sen i spokojny odpoczynek.

 

DLACZEGO BIAŁY SZUM?

Biały szum jest niezwykle satysfakcjonujący, szczególnie dla niemowląt i małych dzieci. Przypomina im dźwięk, który nieustannie słyszeli w łonie matki. W efekcie daje im poczucie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia. Dzięki temu łatwo się odprężają i znacznie łatwiej zasypiają. Urządzenie działa cuda.

 

DOSKONALE PRZENOŚNY

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze, ten biały szum możesz zabrać ze sobą wszędzie. Szczególnie docenisz to w podróży, na wakacjach, biwakach i innych rodzinnych wyjazdach.


biały szum dla niemowląt

 

MNÓSTWO DŹWIĘKÓW DLA SPOKOJNEGO SNU

Ten wspaniały szumiś dla niemowląt oferuje szeroką gamę dźwięków, które zapewniają doskonały sen. Znajdziesz biały szum, deszcz, morze, śpiew ptaków i 4 kołysanki. Możliwe jest również nagranie głosu mamy, który dziecko słyszy zaraz po przebudzeniu.

 

AUTOMATYCZNE WŁĄCZANIE I WYŁĄCZANIE

Urządzenie posiada przydatną funkcję automatycznego włączania i wyłączania. Wyłączenie można ustawić na 15, 30 lub 45 minut, a jeśli płacz dziecka przekroczy 75 DB, urządzenie uruchomi się automatycznie. Świetną funkcją jest również nagranie głosu matki, który zostanie odtworzony dzieciom po przebudzeniu. Nie od dziś wiadomo, że głos matki uspokaja dziecko i sprawia, że ​​czuje się bezpiecznie.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego urządzenia dla lepszego snu użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i długowieczności produktu. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu pasuje do każdego pokoju dziecięcego czy sypialni.


szum dla niemowląt

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Wymiary: 13 x 8 x 4 cm
 • Materiał: plastik
 • Kolor: biało-niebieski
 • Zasilanie: 3 x bateria AAA (nie jest cześcią opakowania)
 • 8 dźwięków: biały szum, deszcz, morze, śpiew ptaków i 4 kołysanki
 • Funkcja nagrywania dźwięku: możliwość nagrania głosu mamy, który dziecko usłyszy zaraz po przebudzeniu
 • Jeśli płacz dziecka przekroczy 75dB, szumiś zacznie działać automatycznie
 • Wielofunkcyjne urządzenie: do usypiania lub odwrócenia uwagi dziecka
 • Automatyczne wyłączanie można ustawić na 15, 30 lub 45 minut
 • Regulacja głośności
 • Latwy do przenoszenia dzięki niewielkiej wadze i swoim wymiarom

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: