Aspiratory do nosa

MOCNY I PRZENOŚNY

Jeśli jesteś rodzicem, znasz frustrację związaną z radzeniem sobie z dzieckiem, które ma zatkany nos. Zatkany nos może utrudniać dziecku oddychanie, jedzenie i sen, powodując niepokój zarówno u dziecka, jak i opiekuna. Na szczęście istnieje rozwiązanie: aspiratory do nosa.

Aspiratory do nosa to ręczne urządzenia przeznaczone do usuwania śluzu i innej wydzieliny z nosa dziecka. Istnieją różne typy, w tym strzykawki gruszkowe, aspiratory elektryczne i aspiratory ręczne. Jeśli jednak szukasz wydajnej i przenośnej opcji, właściwym wyborem będzie aspirator do nosa o dużej mocy ssania.


 

Najczęściej sprzedawane

aspirator do nosa
Przenośny aspirator do nosa
Dostępne (>5 szt.)
DS69503763
 
129,95 zł
1 pozycji razem

Cena

129130
1129130

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 1
aspirator do nosa
Przenośny aspirator do nosa
Dostępne (>5 szt.)
129,95 zł

Poznaj ten silny aspirator dla dzieci, który pomoże Ci szybko i skutecznie pozbyć się kataru i lepiej oddychać. Jest niezastąpionym pomocnikiem przy grypie i przeziębieniach....

DS69503763

Wydajne, przenośne aspiratory do nosa z funkcją odsysania śluzu zapewniają skuteczną ulgę niemowlętom i małym dzieciom z przekrwieniem. Działają poprzez wytworzenie podciśnienia, które wysysa śluz i inną wydzielinę z nosa, ułatwiając dziecku oddychanie. Te przyssawki są szczególnie przydatne dla dzieci, które są zbyt małe, aby wydmuchać nos lub które mają z tym trudności.

Jedną z głównych zalet stosowania aspiratora do nosa jest to, że może on zapobiegać wtórnym infekcjom, takim jak infekcje ucha, infekcje zatok lub zapalenie płuc. Kiedy śluz gromadzi się w jamie nosowej, może stać się pożywką dla bakterii i wirusów, prowadząc do infekcji. Aspiratory do nosa pomagają usunąć ten śluz i zmniejszyć ryzyko infekcji.