Profesjonalny pistolet ciśnieniowy do węża ogrodowego

Kod: DS27655388
100,93 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Poznaj ten potężny pistolet ciśnieniowy do wody, dzięki któremu w jednej chwili możesz zmienić swój wąż w profesjonalną maszynę pod wysokim ciśnieniem. Nieważne, czy chcesz perfekcyjnie umyć samochód, taras, meble ogrodowe, przyczepę kempingową, kwiaty czy ogród. Łatwo możesz to zrobić tym wspaniałym pistoletem ciśnieniowym.

Zapewni Ci maksymalną funkcjonalność, jakość i niezawodność. Łatwy montaż za pomocą szybkozłączki pozwala na zastosowanie na prawie wszystkich typach klasycznych węży. Ergonomiczna konstrukcja i blokujący spust sprawiają, że jest tak łatwy w użyciu, jak to tylko możliwe.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i rzetelnemu wykonaniu nasadka ciśnieniowa do węża ma wyjątkową trwałość i wydajność. Doświadcz wyjątkowej wydajności, trwałości i łatwości użytkowania.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PISTOLET CIŚNIENIOWY

Jeśli chcesz mieć idealnie umyty samochód lub chcesz mieć starannie podlane kwiaty w ogrodzie, ten pistolet jest właśnie dla Ciebie. Po prostu podłącz go do węża za pomocą szybkozłączki. Świetnie nadaje się również do dokładnego czyszczenia i usuwania wszelkich zanieczyszczeń.


pistolety do węża ogrodowego

 

GDZIE MOŻESZ GO WYKORZYSTAĆ

Pistolet do węża ogrodowego został zaprojektowany tak, aby w jednej chwili zmienić wąż ogrodowy w profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne. Nieważne, czy potrzebujesz podlać trawnik, wyczyścić samochód, taras, meble ogrodowe czy okna, z tym wysokociśnieniowym pistoletem poradzisz sobie z tym bez problemu.

 

ERGONOMICZNY DESIGN

Pistolet ciśnieniowy został zaprojektowany z naciskiem na ergonomię i komfort użytkowania. Nie musisz trzymać spustu na pistolecie, wystarczy zacisnąć go metalowym klipsem i można wykonać inne czynności.

 

PROSTA OBSŁUGA

Nasadka ciśnieniowa na wąż jest niezwykle wygodna w użyciu. Po prostu podłączasz ją do węża za pomocą szybkozłączki. Obracając dyszę zmieniasz siłę strumienia wody według własnych potrzeb.

 
pistolet ciśnieniowy do wody

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tego pistoletu wysokociśnieniowego użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i maksymalnej żywotności produktu. Dzięki temu będziesz maksymalnie zadowolony z tego pistoletu wysokociśnieniowego.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: mosiądz, stal nierdzewna, stop aluminium
  • Wymiary: 29 x 14,5 x 3 cm
  • Dysza ułatwiająca podlewanie
  • Regulowany strumień wody
  • Świetny pomocnik ogrodowy
  • Podłączenie do węża za pomocą szybkozłączki
  • Wysokiej jakości, mocny materiał

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: