Wydajna akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa

Kod: DS30882180
290,57 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Odkryj nieskończoną swobodę podczas sprzątania samochodu, tarasu czy elewacji. Zasilana akumulatorowo myjka wysokociśnieniowa działa bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej, co znacznie zwiększa jej użyteczność.

Oporny brud nie ma szans. Dzięki wysokiemu ciśnieniu 60 barów czyszczenie różnych powierzchni będzie szybkie, wydajne i bezwysiłkowe. Docenisz go również podczas czyszczenia mebli ogrodowych czy płytek kamiennych.

Uzyskaj absolutną kontrolę nad sprzątaniem. Bezprzewodowa myjka wysokociśnieniowa posiada niezwykle wygodny ergonomiczny uchwyt i intuicyjne sterowanie.

Do największych zalet tej zasilanej bateryjnie myjki wysokociśnieniowej należy z pewnością zaskakująca zdolność zasysania wody z wiadra, strumienia lub basenu, dzięki czemu nie jest ona zależna od sieci elektrycznej ani konwencjonalnego źródła wody.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Zobacz inne praktyczne akcesoria do ogrodu, które wykorzystasz w każdym ogrodzie i wokół domu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

PRAKTYCZNA BEZPRZEWODOWA MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA

Na pewno to wiesz. Chcesz umyć samochód, ale zanim zaczniesz, musisz najpierw wyjąć z garażu nieporęczną myjkę wysokociśnieniową, która często nie może pochwalić się najniższą wagą.

Potem szuka się przedłużacza, bo kabel od myjki ma ledwie 3 metry. Ukrywa się też gdzieś w głębi garażu. Zanim wszystko znajdziesz i połączysz, nie będziesz mieć ochoty na sprzątanie.

O takim scenariuszu można łatwo zapomnieć. Dzięki tej zasilanej bateryjnie myjce wysokociśnieniowej nie będziesz już musiał martwić się o znajdowanie, ciągnięcie i rozplątywanie kabli.

 • Działa bezprzewodowo
 • Ciśnienie do 60 barów
 • Możesz podłączyć się do wodociągu lub czerpać wodę z basenu
 • Wygodna obsługa dzięki ergonomicznemu kształtowi rękojeści
 • Łatwość użycia
 • Bogate wyposażenie

 

myjka 

 

WYSOKIE CIŚNIENIE DLA BEZPIECZEŃSTWA

Polegaj na wysokiej skuteczności czyszczenia. Zasilana bateryjnie myjka wysokociśnieniowa zapewni Ci ciśnienie 60 bar, za pomocą którego skutecznie usuniesz wszelkie zabrudzenia. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo większości materiałów i powierzchni.

 

NIEZALEŻNA MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA

Potrzebujesz wyczyścić basen, łódkę lub kamienną okładzinę wokół stawu? Ta akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa doskonale sprawdza się w takich czynnościach.

Jej inną unikalną umiejętnością jest pompowanie wody bezpośrednio z basenu, wiadra lub jeziora. Użyteczność urządzenia czyszczącego jest więc naprawdę szeroka.

 

myjka wysokociśnieniowa 

KOMFORT

Odkryj magię wygody podczas korzystania z bezprzewodowej myjki wysokociśnieniowej. Oprócz tego, że można jej używać praktycznie wszędzie, charakteryzuje się również niezwykle wygodną obsługą. Zapewnia to ergonomicznie wyprofilowana rękojeść, która idealnie leży w dłoni.

 

PROSTA I BEZWYSIŁKOWA

Bezprzewodowa myjka wysokociśnieniowa zaskoczy Cię również łatwością obsługi. Na wygodnym uchwycie znajduje się spust, który umożliwia szybkie i całkowicie bezwysiłkowe uruchomienie myjki.

 

PRAKTYCZNE AKCESORIA

Akumulator, ładowarka, wąż wodny, przyłącza, filtr, przedłużacz, dysze ciśnieniowe i zbiornik stanowią integralną część myjki wysokociśnieniowej zasilanej akumulatorem. Wydajne czyszczenie i wszystkie akcesoria do dyspozycji.

 Wydajna myjka wysokociśnieniowa

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Moc: 120 W
 • Przepływ: 300 l/godz
 • Ciśnienie: 60 barów
 • Bateria
 • Maksymalny przepływ: 300 l/h
 • Długość węża: 5 m

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: