Wąż ogrodowy rozciągliwy - elastyczny wąż ogrodowy 15m - 45m - 60m

Kod: DS22840052 DS25675989 DS88494545 Wybierz wariant
Promocja
116,29 zł / szt 150,18 zł / szt 144,50 zł / szt od 116,29 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Wybierz wariant
Wariant

 

Poznaj ten mocny wąż ogrodowy elastyczny, który jest niesamowcie praktyczny i nowoczesny. Zajmuje naprawdę niewiele miejsca, jest niezwykle lekki i nie plącze się.

Nieważne, czy chcesz perfekcyjnie umyć samochód, taras, meble ogrodowe, przyczepę kempingową, podlać kwiaty czy ogród. Dzięki temu świetnemu elastycznemu wężowi możesz to zrobić z łatwością.

Zapewni Ci maksymalną funkcjonalność, jakość i niezawodność. Wąż rozciąga się wygodnie do trzykrotnej swojej długości. Kurczy się, wygodnie składa. Nasadka na wąż oferuje różne tryby zraszania wodą.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i rzetelnemu wykonaniu, rozciągliwy wąż ogrodowy jest wyjątkowo trwały i wydajny. Doświadcz wyjątkowej wydajności, trwałości i łatwości użytkowania.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY ROZCIĄGLIWY WĄŻ OGRODOWY

Masz dość niepraktycznych węży ogrodowych, które są zbyt duże i ciężkie, zajmują dużo miejsca, ciągle się plączą? W takim razie musisz poznać ten wspaniały wąż ogrodowy. W prosty sposób podłączysz go za pomocą szybkozłączki. Świetnie nadaje się również do dokładnego czyszczenia i usuwania wszelkich zanieczyszczeń.

Rewolucyjny wąż ogrodowy może automatycznie rozwinąć się nawet do trzykrotnej długości po włączeniu wody. Po wyłączeniu wody zwija się ponownie w celu łatwego i wygodnego przechowywania. Jest lekki, kompaktowy, rozciągliwy, jest naprawdę mocny i nie plącze się.

 

wąż rozciągliwy

 

DO CZEGO MOŻESZ GO WYKORZYSTAĆ

Specjalny wąż ogrodowy został zaprojektowany tak, abyś w jednej chwili miał do dyspozycji profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne. Nieważne, czy potrzebujesz podlewać trawnik, czyścić samochód, taras, meble ogrodowe czy okna, z tym wężem poradzisz sobie bardzo sprawnie. Dzięki różnym trybom możesz go użyć do wszystkiego.

 

ERGONOMICZNY DESIGN

Wąż został zaprojektowany z naciskiem na ergonomię i komfort użytkowania. Wąż jest niezwykle lekki! Eliminuje to wysiłek wymagany do używania konwencjonalnych, ciężkich i nieporęcznych węży.

 

PROSTA OBSŁUGA

Elastyczny wąż ogrodowy jest niezwykle wygodny w użyciu. Łatwo podłączysz go za pomocą szybkozłączki. Następnie wystarczy puścić wodę, a sam się rozciągnie. Wtedy możesz zacząć pracę z wężem. Po użyciu kurczy się do swoich pierwotnych wymiarów.

 

wąż ogrodowy elastyczny

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tego elastycznego węża wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz opatentowaną technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i maksymalnej żywotności produktu. Dzięki temu będziesz maksymalnie zadowolony z tego węża ogrodowego.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wąż ogrodowy
  • Automatycznie rozciągnie się do trzykrotnej długość
  • Dla lekkiego podlewania
  • Praktyczny do przechowywania
  • Lekki
  • Pistolet z regulowanym strumieniem wody
  • Wymiary: 15m - 45m - 60m

*Kolory niebieski i zielony. Wysyłamy w zależności od dostępności na magazynie.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: