Mocna ciśnieniowa końcówka do węża ogrodowego

Kod: DS42759023
110,27 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę mocną końcówkę ciśnieniową do węża, dzięki której w jednej chwili możesz zmienić swój wąż w profesjonalną myjkę wysokociśnieniową. Nieważne, czy chcesz perfekcyjnie umyć samochód, taras, meble ogrodowe, przyczepę kempingową, podlać kwiaty czy ogród. Możesz to łatwo zrobić dzięki tej wspaniałej końcówce do węża ogrodowego.

Zapewni Ci maksymalną funkcjonalność, jakość i niezawodność. Łatwy montaż za pomocą szybkozłączki pozwala na zastosowanie na prawie wszystkich typach klasycznych węży. Ergonomiczna konstrukcja i prosty spust sprawiają, że jest tak łatwy w użyciu, jak to tylko możliwe.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i rzetelnemu wykonaniu, nasadka ciśnieniowa do węża ma wyjątkową trwałość i wydajność. Doświadcz wyjątkowej wydajności, trwałości i łatwości użytkowania.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYSOKOCIŚNIENIOWA KOŃCÓWKA NA WĄŻ OGRODOWY

Jeśli chcesz mieć idealnie umyty samochód lub starannie podlane kwiaty w ogrodzie, nasadka ciśnieniowa Water-Jet jest właśnie dla Ciebie. Po prostu podłącz ją do węża za pomocą szybkozłączki. Świetnie nadaje się również do dokładnego czyszczenia i usuwania wszelkich zanieczyszczeń.


lanca do węża ogrodowego

 

GDZIE MOŻESZ WYKORZYSTAĆ CIŚNIENIOWĄ KOŃCÓWKĘ

Wysokociśnieniowa końcówka została zaprojektowana tak, aby w jednej chwili zmienić wąż ogrodowy w profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne. Nieważne, czy potrzebujesz podlać trawnik, umyć samochód, taras, meble ogrodowe czy okna, z tą wysokociśnieniową lancą poradzisz sobie bez problemu.

 

ERGONOMICZNY WZÓR

Nasadka ciśnieniowa Water - Jet została zaprojektowana z naciskiem na ergonomię i komfort użytkowania. Nie musisz cały czas trzymać przycisku, po prostu przekręć uchwyt i możesz zrobić kilka rzeczy naraz.

 

PROSTA OBSŁUGA

Nasadka ciśnieniowa na wąż jest niezwykle wygodna w użyciu. Po prostu podłącz ją do węża za pomocą szybkozłączki. Od razu jest gotowa do użycia.

 
ciśnieniowa końcówka do węża ogrodowego

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych wysokociśnieniowych nasadek Water - Jet użyto najwyższej jakości materiałów i opatentowanej technologii produkcji, co gwarantuje funkcjonalność i maksymalną żywotność produktu. To zmieni Twój wąż ogrodowy w profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • materiał: metal - aluminium
  • kolor: niebiesko- srebrny
  • maksymalne ciśnienie: 1.2 mpa
  • końcówka jest z jednej strony lekko zagięta

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: