CZTEROPAK - Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci

Kod: DS99964631
Promocja Polecane
218,51 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

Opakowanie zawiera 4 sztuki osuszacza powietrza + DARMOWA DOSTAWA.

Unikalny osuszacz powietrza jest przeznaczony do usuwania wilgoci, zapobiegania pleśni, kondensacji, stęchłego powietrza i do ogólnej poprawy jakości powietrza. Specjalne kryształki żelu skutecznie redukują wilgotność do idealnych wartości.

Osuszacz powietrza jest ekologiczny i wyjątkowo przyjazny dla środowiska. Nie wymaga prądu, jest bezwonny, nietoksyczny i wielokrotnego użytku. Ponadto nie musisz kupować żadnych dodatkowych tabletek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Pochłaniacz wilgoci nadaje się do wszystkich pokoi, biur, korytarzy i innych pomieszczeń. Można go również stosować w szafach, samochodach, przyczepach kempingowych, słowem wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Dzięki kompaktowym wymiarom i stylowemu wzornictwu ten osuszacz jest ciekawym i stylowym dodatkiem do domu.

  • Kontroluje poziom wilgotności w Twoim domu
  • Pomaga zapobiegać tworzeniu się i rozprzestrzenianiu pleśni
  • Poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne
  • Pomaga chronić własność osobistą
  • Tworzy przyjemny atmosferę

 

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

KONIEC Z PLEŚNIĄ I WYSOKĄ WILGOTNOŚCIĄ

Przedstawiamy Ci ten wyjątkowy pochłaniacz wilgoci, który jest najlepszym rozwiązaniem do kontroli wilgotności. Doskonale pochłania nadmiar wilgoci z powietrza i dzięki temu tworzy zdrowy klimat. Specjalne granulki żelowe mają wyjątkową zdolność wchłaniania, co zapewnia wyższą wydajność systemu.

Ten praktyczny pochłaniacz wilgoci:

  • Eliminuje ryzyko wystąpienia pleśni – zapobiega powstawaniu pleśni, która jest najczęstszą przyczyną chorób układu oddechowego i innych chorób zapalnych
  • Oszczędzi Ci to kosztów – mebli, ubrań, jedzenia i innych rzeczy zniszczonych przez wilgoć
  • Tworzy przyjemny klimat w mieszkaniu, domu, biurze, salonie czy galerii

 

 osuszacze powietrza

 

JAK UŻYWAĆ OSUSZACZA POWIETRZA

Umieść osuszacz w wybranym pomieszczeniu. Niech pracuje. Nadmiar wilgoci jest magazynowany w granulkach żelowych. Objętość retencjonowanej wody wynosi do 80 cm3 wody. Jeśli zostanie całkowicie wypełniony wchłoniętą wilgocią, boczne wskaźniki zmienią kolor z pierwotnego jasnoniebieskiego na różowy. Pochłaniacz można z łatwością ponownie wykorzystać, wystarczy wyjąć go z uchwytu i wstawić do kuchenki mikrofalowej na około 10 minut przy niskiej temperaturze grzania.

 

DO WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Pochłaniacz wilgoci jest wielokrotnego użytku dzięki możliwości suszenia w piekarniku lub kuchence mikrofalowej, dzięki czemu nie musisz kupować dużej ilości wkładów. Oszczędza to dużo pieniędzy bo nie ma konieczności kupowania dodatkowych akcesoriów. Osuszacza można używać wielokrotnie.

 

EKOLOGICZNE USUWANIE WILGOCI

Poznaj czyste, ekologiczne rozwiązanie, które jest niezwykle przyjazne dla środowiska. Podczas osuszania nie dochodzi do zanieczyszczania środowiska, zużycia energii elektrycznej ani wytwarzania odpadów. Dlatego jest to czysto naturalny pochłaniacz wilgoci.

 

 pochłaniacz wilgoci

 

SZYBKI I DŁUGOTRWAŁY EFEKT

Dzięki specjalnym żelowym granulkom osuszacz szybko i skutecznie pochłania nadmiar wilgoci i przyczynia się do utrzymania zdrowego klimatu w domu. Domowy pochłaniacz wilgoci możesz pozostawić w pomieszczeniu na długi czas. Usuwa tylko nadmiar wilgoci, dzięki czemu nie musisz martwić się zbyt suchym powietrzem.


 

Ten osuszacz powietrza idealnie nadaje się nie tylko do ochrony zdrowia, ale również do ochrony Twojego majątku.

 


 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I STYLOWY DESIGN

Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, kładąc nacisk na długą żywotność produktu i wielokrotne użytkowanie. Dzięki temu produkt będzie Ci niezawodnie służył po wielu zastosowaniach. Ponadto design produktu jest ponadczasowy i stylowy, w kształcie jajka, dzięki czemu nadaje się również jako gustowny dodatek do każdego domu.

 

 pochłaniacz wilgoci do domu

 

WKAŹNIK NAPEŁNIENIA

Osuszacz wyposażony jest w specjalny wskaźnik napełnienia. Jeśli zostanie całkowicie wypełniony wchłoniętą wilgocią, boczne wskaźniki zmienią kolor z pierwotnego jasnoniebieskiego na różowy. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć kiedy osuszacz trzeba wysuszyć, aby potem można go ponownie użyć.

 

CO JEST PRZYCZYNĄ WYSOKIEJ WILGOTNOŚCI?

Nadmierna wilgotność może być spowodowana wieloma czynnikami. Najczęściej to przenikanie wilgoci przez otwarte pory w ścianach, kapanie i przeciekanie wody, opady wody, kwiaty w pomieszczeniach, akwaria, ale także codzienne czynności, takie jak gotowanie, pranie, suszenie ubrań czy prysznic mogą być odpowiedzialne za powstawanie wilgoć. Wilgotność poniżej 50% zwykle nie jest groźna, ale powyżej tych wartości może już mieć negatywne skutki.

 

DLACZEGO POCHŁANIACZ WILGOCI?

Nadmierna wilgotność zwiększa występowanie negatywnych skutków dla Twojego zdrowia i mienia. Wraz z długotrwałym wzrostem wilgotności powstają pleśnie i zarodniki, które są najczęstszymi wyzwalaczami chorób układu oddechowego. Powodują również alergie, częstsze występowanie roztoczy, przyczyniają się do rozwoju reumatyzmu i innych chorób zapalnych.

Ponadto wilgoć bezpośrednio uszkadza twoją własność. Meble, ubrania i żywność są najczęściej niszczone przez wilgoć. Nadmierna wilgotność szkodzi również samopoczuciu fizycznemu i psychicznemu.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: