Profesjonalna szlifierka pilnik do pazurów dla waszych pupilów

Kod: DS55761034
128,94 zł –14 % 110,19 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj wyjątkową elektryczną szlifierką do pazurków dla najbezpieczniejszego, szybkiego, bezbolesnego i prostego skracania pazurów zwierząt domowych. Polecana przez lekarzy weterynarii i specjalistów w dziedzinie pielęgnacji domowych pupili, dla bezbolesnego i dokładnego dbania o pazury waszego zwierzaka gdziekolwiek jesteś.

Pilnik pazurów ma wbudowany silnik o dużej prędkości, specjalną wytrzymałą głowicę szlifierską do szybkiego i wygodnego skracania pazurów. Unikalna konstrukcja i opatentowana technologia zapewniają niski poziom hałasu i wibracji dla wygodnego piłowania.

Obcinanie pazurów przebiega pod odpowiednim kątem  dlatego jest bezbolesne, łatwe i szybkie. Działa to na podobnej zasadzie jak naturalne ścieranie pazurów w przyrodzie.


 

DARMOWA DOSTAWA

Jeśli masz ukochanego zwierzaka, to niezastąpiona będzie dla Ciebie samoczyszcząca się szczotka na sierść. Oszczędzi Twoje nerwy, czas i pieniądze.

Na szybkie i proste sprzątanie proponujemy mop z dozownikiem, którym szybko posprzątasz bałagan po swoim zwierzaku.

Polecamy również inne upominki dla miłośników zwierząt.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

SZLIFIERKA DO DOKŁADNEGO I EFEKTYWNEGO OBCINANIA PAZURÓW

Ta elektryczna szlifierka wykorzystuje wysokoobrotowy silnik dla efektywnego i przyjemnego obcinania pazurków. Przycinanie jest tak bezbolesne, precyzyjne i szybkie, jak to tylko możliwe więc zwierzak nie będzie się męczył.


obcinanie pazurów u psa

 

BEZPIECZNIEJSZE I BEZBOLESNE SKRACANIE PAZURKÓW

W porównaniu do ręcznych cążek do pazurów, ten elektryczny pilnik pazurów zapobiegnie nieprawidłowemu przycięciu i zranieniu Twojego zwierzaka. Szlifierka przeznaczona jest do piłowania pod odpowiednim kątem. W ten sposób szlifowanie jest bezbolesne i przyjemne. Jest to metoda naturalna tak jak w naturze.

 

SUPER NISKI HAŁAS I WIBRACJE

Nasz elektryczny pilnik pazurów jest zaprojektowany tak, aby produkował jak najmniej hałasu i wibracji dla spokoju zwierzaka podczas obcinania.

 

DLA WSZYSTKICH DOMOWYCH ZWIERZĄTEK

Nieważne czy potrzebujecie obciąć pazurki psu, kotu, królikowi czy innemu domowemu zwierzakowi. Z tym uniwersalnym urządzeniem poradzi sobie każdy szybko i sprawnie.


obcinanie pazurów u kota

 

JAK ODPOWIEDNIO UŻYWAĆ SZLIFIERKI DO PAZURÓW?

KROK 1: Przyzwyczaj swojego pupila do dźwięku pilnika - Pozwól swojemu psu posłuchać przez chwilę dźwięku szlifierki, aby zmniejszyć strach i niechęć.

KROK 2: Wybierz odpowiedni port i prędkość - Upewnij się, że szlifierkę do paznokci i obcinarkę trzymasz pod kątem około 45°.

KROK 3: Nagradzaj swojego zwierzaka - Nagradzaj swojego zwierzaka za każdym razem, gdy skracasz pazury.

 

PROFESJONALNE URZĄDZENIE W ATRAKCYJNEJ CENIE

To wysokiej jakości urządzenie poradzi sobie również z bardziej wymagającym skracaniem pazurów. Głowica wykonana ze specjalnego materiału bez wysiłku i wizyty u weterynarza lub profesjonalnego salonu zadba o skuteczne skrócenie.

 
pilnik elektryczny

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI I PRAKTYCZE WYKONANIE

Do produkcji profesjonalnej szlifierki do pazurów użyto najwyższej jakości materiałów wraz ze specjalną technologią produkcji dla maksymalnej funkcjonalności i jakości produktu.

Mocny silnik o dużej prędkości, wyjątkowo mocna głowica szlifierska czynią ten produkt produktem premium w swojej kategorii cenowej.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.