Wysokiej jakości folia lustrzana na okna

Kod: DS55737980 DS84205790 DS94446536 DS57635176 Wybierz wariant
119,19 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Wybierz wariant
Wariant

 

Produkt będzie ponownie dostępny za dwa tygodnie.

Wypróbuj rewelacyjną folię lustrzaną do okien i drzwi i uzyskaj prywatność, o jakiej zawsze marzyłeś.

Nowoczesny element designu działa na zasadzie efektu lustra weneckiego. Zobaczysz wszystko, co dzieje się na zewnątrz, ale nikt nie będzie Cię obserwował w środku. Okno będzie od zewnątrz pełnić rolę lustra - optycznie powiększy Twój ogród.

Unikalna folia lustrzana do okien wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który charakteryzuje się również dobrą przepuszczalnością światła.

znakomitą i praktyczną samoprzylepną folię lustrzaną na okna można z łatwością zamontować samodzielnie. Liczą się tylko czyste okna i cierpliwość.

Folia lustrzana do okien występuje w dwóch kolorach: srebrnym i czarnym, dzięki czemu możesz wybrać ten, który bardziej Ci się podoba.

Zapewnij sobie prywatność, po prostu instalując idealną folię lustrzaną.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny dwupak folii lustrzanej na okna albo trzypak folii lustrzanej na okna w promocyjnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNA FOLIA LUSTRZANA NA OKNA

Czy Twoje mieszkanie lub dom jest usytuowany w taki sposób, że sąsiedzi mają doskonały widok na to, co dzieje się w Twoim domu? Jeśli chcesz to zmienić, wyjątkowym rozwiązaniem jest folia lustrzana na okna lub drzwi.

Naklejasz folię na okna i w tym samym momencie zyskujesz prywatność. Nikt już nie zajrzy do wnętrza Twojego domu z zewnątrz.

Docenisz odzyskaną prywatność.

 

folia lustro weneckie na okno

 

EFEKT LUSTRA WENECKIEGO - NOWOCZESNY ELEMENT WYSTROJU WNĘTRZ

Ta wyjątkowa samoprzylepna folia okienna tworzy doskonały efekt lustra. Każdy, kto stanie za oknem, zobaczy siebie. To naprawdę bardzo ciekawy, nowoczesny i praktyczny element wystroju.

 

GWARANCJA PEŁNEJ PRYWATNOŚCI

Umieszczając samoprzylepną folię lustrzaną na oknie lub drzwiach, zapewnisz sobie absolutną prywatność. Dzięki swoim rewelacyjnym cechom pozwala mieć doskonały widok na zewnątrz, ale nie pozwala sąsiadom zaglądać do domu z zewnątrz. Daje to pełną prywatność.

 

PRZEPUSZCZA ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ ŚWIATŁA

Użycie folii lustrzanej na oknach jest bardzo praktyczne z punktu widzenia zachowania prywatności we własnym domu. Jednocześnie nie musisz się martwić o gorszą widoczność lub brak światła w domu lub mieszkaniu. Przepuszczalność jest wysoka, ale w letnich miesiącach ochroni wnętrze domu lub mieszkania przed nadmiernym ogrzewaniem.

 

folie-lustrzane-na-okna

 

PROSTA INSTALACJA

Montaż tej urzekającej folii lustrzanej jest dość prosty. Najważniejszym warunkiem prawidłowego zamocowania są czyste, wypolerowane szyby.

Następnie procedura jest podobna do tej, gdy nakładasz tapetę.

 • Usuń warstwę ochronną z folii
 • Umieść ją na oknie
 • Folię stopniowo wygładzasz od góry do dołu
 • Upewnij się, że pod folią nie zostają pęcherzyki powietrza

 

DWIE WERSJE KOLORYSTYCZNE

Ta wyjątkowa, nowoczesna i praktyczna samoprzylepna folia lustrzana na okna i drzwi dostępna jest w dwóch kolorach. Możesz wybrać, który lepiej pasuje do Twojego wnętrza: srebrny lub czarny.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ

Rewelacyjna folia lustrzana do szyb wykonana jest z wysokiej jakości materiału o wyjątkowych właściwościach. Jest przeźroczysta od wewnątrz i pozwala na doskonałe odbicie z zewnątrz. Dostarczana jest w rozmiarze 75 x 200 cm, można ją wygodnie stosować również na oknach i drzwiach na taras lub balkon.

 

lustrzana-folia-termoizolacyjna-na-okna

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Wymiary folii: 75 x 200 cm
 • Wymiary opakowania: 5,5 x 75 cm
 • Przepuszczalność światła: wysoka
 • Nieprzezroczysta z zewnątrz
 • Do pomieszczenia przepuści dostateczną ilość światła
 • Efekt lustra weneckiego
 • Przy zapalonym świetle wewnątrz pomieszczenia efekt lustra wynosi około 50%

 

NASZA WSKAZÓWKA

  

WYJĄTKOWA FOLIA LUSTRZANA NA ŚCIANĘ

 

folia lustrzana na ścianę

 

Zamontuj na ścianie lub innej powierzchni urzekającą folię lustrzaną, która w stylowy sposób pozwoli Ci uzyskać ciekawe i eleganckie wnętrze bez zmartwień i wysiłkuUnikalna samoprzylepna folia lustrzana jest łatwa w użyciu i można ją nakleić na dowolną powierzchnię.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI SREBRNA FOLIA SAMOPRZYLEPNA

 

srebrna folia samoprzylepna

 

Wysokiej jakości srebrna folia samoprzylepna do kuchni przeznaczona jest do doskonałej ochrony mebli kuchennych, urządzeń i innych rzeczy przed tłuszczem, brudem i zniszczeniem. Dzięki tej folii wytapetowane przedmioty będą wyglądać luksusowo i stylowo.

 

 

UNIKALNA FOLIA OCHRONNA DO MEBLI

 

folia ochronna do mebli

 

Chroń swoje meble przed uszkodzeniami i jednocześnie nadaj im stylowy połysk. Folia ochronna do mebli spełni wszystkie Twoje oczekiwania i zaoszczędzi Ci wysiłku i pieniędzy, które zainwestowałbyś w renowację.

 

 

PRAKTYCZNA MATA OCHRONNA POD FOTELEM

 

mata ochronna na krzesło biurowe

 

Zapewnij swojej podłodze doskonałą ochronę przed uszkodzeniami, które mogą powstać na skutek ciągłego przesuwania krzesła. Mata ochronna to idealne rozwiązanie, które chroni podłogę przed zarysowaniami.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI FOLIA ALUMINIOWA SAMOPRZYLEPNA

 

folia aluminiowa samoprzylepna

 

Wysokiej jakości aluminiowa folia samoprzylepna przeznaczona jest do doskonałej ochrony mebli kuchennych, szuflad, ścian za kuchenką, urządzeń elektrycznych i innych przedmiotów przed tłuszczem, brudem, wysoką temperaturą i zniszczeniem.

 

 

JAKOŚCIOWA FOLIA OCHRONNA DO ŚCIAN I MEBLI

 

folia ochronna do ścian i mebli

 

 

Na ściany i meble zastosuj praktyczną folię ochronną, która natychmiast zabezpieczy je przed wilgocią, oparami oleju czy zarysowaniami. Unikalna folia samoprzylepna jest łatwa w aplikacji i może być stosowana na każdej powierzchni.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: