Worki próżniowe 80 x 110cm – opakowanie 5 sztuk

Kod: DE54866381
Promocja Polecane
105,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Unikalne worki próżniowe zaoszczędzą nawet do 75% miejsca do przechowywania, doskonale chroniąc Twoje rzeczy przed pleśnią, kurzem, owadami, wilgocią i zapachami.

Unikalny system zapinania zapewnia dokładne i szybkie zamknięcie każdej torby oraz zapobiega unikaniu powietrza. Dzięki najwyższej jakości materiałom te worki próżniowe mogą być ponownie użyte w tej samej jakości, co za pierwszym razem.

Wysokiej jakości worki próżniowe są przeznaczone do bezpiecznego przechowywania Twoich rzeczy z naciskiem na oszczędność miejsca do przechowywania. Ubrania zachowają wszystkie swoje właściwości po wyjęciu z worków próżniowych.

Możesz także w łatwy sposób przechowywać poduszki, kołdry, koce, książki, czasopisma i wszelkie inne rzeczy, których potrzebujesz, aby chronić je przed wilgocią, kurzem, brudem, owadami i innymi zabrudzeniami.


 

DOSTAWA ZA DARMO

Tu znajdziesz wygodne opakowanie 10 sztuk worków próżniowych, do którego dostaniesz darmową dostawę.

Tu znajdziesz dalsze rodzaje worków próżniowych.

Polecamy również worek do prania bielizny, który ochroni Twoją bieliznę przed podarciem, rozciągnięciem czy innymi uszkodzeniami.

Wypróbuj też organizer na buty, który zaoszczędzi Ci aż 50% miejsca w Twojej szafie lub szafce na buty.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DOSKONAŁY PORZĄDEK I OCHRONA UBRAŃ

Worki próżniowe pomogą Ci przechowywać dużo ubrań, ręczników, poduszek, książek, czasopism i innych rzeczy w bardzo przejrzysty sposób. Doskonale chronią Twoje rzeczy przed wilgocią, pleśnią, owadami, brudem, kurzem i innymi zabrudzeniami.


worki prozniowe

 

OSZCZĘDZISZ AŻ 75% MIEJSCA DO PRZECHOWYWANIA

Też borykasz się z brakiem miejsca do przechowywania? Te świetne worki działają na zasadzie odsysania nadmiaru powietrza. Często stanowi to do 75% pojemności miejsca do przechowywania. Dzięki temu, że możesz zaoszczędzić mnóstwo miejsca, możesz schować kilkukrotnie więcej odzieży lub innych przedmiotów.

 

MOCNE I WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Dzięki nowoczesnej technologii zgrzewania worki niezawodnie utrzymują powietrze i można ich używać wielokrotnie. Dzięki podwójnemu uszczelnieniu i specjalnemu zaworowi stale utrzymują odpowiednie ciśnienie. Najwyższej jakości materiały gwarantują funkcjonalność nawet przy wielokrotnym użytkowaniu.

 

IDEALNA POMOC PRZY PRZEPROWADZCE LUB W PODRÓŻY

W podróży lub przy przeprowadzce worki próżniowe stają się nieocenionym pomocnikiem, który zaoszczędzi Ci dużo miejsca i czasu. Podczas przeprowadzki Twoje rzeczy nie ulegną zabrudzeniu ani zakurzeniu. O wiele więcej rzeczy zmieści się w Twojej walizce podczas podróży. Już nie musisz wracać po kolejne walizki, bo wszystko zmieści się w jednej.


worek prozniowy

 

SCHOWAJ SWOJE LETNIE LUB ZIMOWE UBRANIA

Czy po każdym sezonie masz w szafie dużo ubrań, które zajmują cenną przestrzeń? Te wysokiej jakości worki próżniowe rozwiążą ten problem. Dużą zaletą jest to, że twoje rzeczy nie będą brzydko pachnieć. Wyciągniesz je w takim samym stanie, w jakim wkładasz je do worka. Nie musisz ich prać i od razu możesz z nich korzystać.

 

JAK UŻYWAĆ WORKÓW PRÓŻNIOWYCH

Worki próżniowe są bardzo łatwe w użyciu i poradzi sobie z nimi naprawdę każdy. Najpierw umieść rzeczy, które chcesz przechowywać w worku próżniowym, a następnie zamknij go dołączonym klipsem. Potem wystarczy za pomocą zwykłego odkurzacza odessać powietrze przez wyznaczony zawór.


worki do pakowania próżniowego

 

INSTRUKCJA KONSERWACJI

Aby nie doszło do uszkodzenia worka, nie przechowujcie w nim ostrych przedmiotów. Worki nie powinny leżeć na innych ostrych przedmiotach.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: