DWUPAK - Tablica samoprzylepna suchościeralna

Kod: DA69083214
125,03 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę wyjątkową tablicę do markerów. Stanowi wyjątkowy dodatek do każdego biura, gabinetu, pokoju studenckiego, pracowni czy pokoju dziecięcego. Możesz pisać na niej wiadomości, planować, pisać, dzieci mogą na niej rysować lub można jej używać do oznaczania rzeczy, kubków i innych.

Tablica wykonana jest z najwyższej jakości folii premium. Do naklejenia nie potrzeba żadnego kleju, dobrze się nakłada i usuwa. Dużą zaletą jest to, że można ją umieścić w dowolnym miejscu bez konieczności wiercenia.

Dzięki tej samoprzylepnej tablicy stworzysz miejsce na wiadomości, myśli i pomysły. Rysowanie markerami doskonale rozwija kreatywność, pomysłowość i inteligencję. Ta tablica to wyjątkowy prezent zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dodatkowo otrzymasz od nas prezent. Niebieski marker GRATIS. Wystarczy przykleić tablicę i od razu można z niej korzystać.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA TABLICA SAMOPRZYLEPNA

Zorganizuj swoje życie: dzięki tej wspaniałej tablicy zawsze będziesz mieć dużo miejsca do pisania, aby szybko zaplanować swoje codzienne czynności. Wysokiej jakości powierzchnia jest łatwa do ścierania, nie pozostawia smug. Zapamiętaj wszystkie terminy i spotkania

  • Uporządkuj swoją dzienną, tygodniową, miesięczną listę do zrobienia, bez chaosu
  • Narzędzie do śledzenia nawyków- tablica pomoże rozwijać dobre nawyki
  • Zapisz każdą inspirację
  • Planuj efektywnie, walcz z prokrastynacją
  • Wspiera planowanie i rozwija umiejętności organizacyjne
  • Odpowiednia dla studentów, menadżerów, pracowników administracji

 

tablica suchoscieralna

 

GDZIE I DO CZEGO MOŻESZ WYKORZYSTAĆ TABLICĘ

Specjalnej tablicy możesz użyć w dowolnym miejscu w domu. Idealnie sprawdzi się w każdym gabinecie, biurze, warsztacie, pokoju dziecięcym, kuchni czy innych pomieszczeniach. Możesz ją dowolnie pociąć i użyć np. na lodówce, do znakowania kieliszków imprezowych lub w dowolnym miejscu w warsztacie i tak dalej.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Tablica samoprzylepna wykonana jest ze specjalnej folii, która jest niesamowicie mocna, dzięki czemu dobrze się sprawdza. Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów dla maksymalnej funkcjonalności produktu.

 tablica ścieralna

 

PREZENT - NIEBIESKI PISAK GRATIS

Do tej tablicy otrzymujesz od nas prezent - niebieski pisak do tablicy. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze. Po prostu naklej tablicę i możesz od razu zacząć jej używać.

 

WYJĄTKOWA TABLICA ROZWIJA KREATYWNOŚĆ

Ta wyjątkowa tablica samoprzylepna zachęca do kreatywności i pomysłowości. Dzieci uwielbiają rysować flamastrami. Dzięki temu billboardowi mogą rysować w dowolnym miejscu, na przykład na drzwiach pokoju.

 

IDEALNA WIELKOŚĆ

Ta tablica samoprzylepna ma idealne wymiary - 45x200 cm. Dużą zaletą jest to, że nie zajmuje dużo miejsca. Możesz ją przykleić w dowolnym miejscu. Możesz połączyć ze sobą kilka tablic i stworzyć mega tablicę.


tablica suchościeralna dla dzieci

 

DOSKONAŁY PREZENT

Dzieci uwielbiają rysować. Kochają malować pisakami na dużej tablicy. Nadaje się dla dorosłych jako duży notatnik, planer lub akcesorium domowe. Dlatego tablica jest popularnym prezentem na Boże Narodzenie, urodziny, ale także dla współpracowników z biura i przy innych okazjach.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: