Solarna pułapka na owady ogrodowa

Kod: DS18529301
72,57 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę skuteczną pułapkę na muchy, osy, szerszenie i inne owady latające, która zapewni Ci relaks na świeżym powietrzu bez uciążliwych owadów. Przynęta zwabia owady do wnętrza pułapki, dzięki czemu nie mogą Cię już ukąsić.

Wykorzystaj pułapkę na owady latające w ogrodzie, w sadzie, w pobliżu domu lub w gospodarstwie. Pozbądź się uciążliwych much, komarów i wszystkich owadów latających.

Pułapka może być stosowana przez cały sezon.

Dzięki wygodnemu i szybkiemu montażowi, pułapka na muchy i inne owady skutecznie ochroni Cię przed ukąszeniem w każdym miejscu w przyrodzie, gdzie zabierzeszze sobą tę niesamowitą pułapkę .


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tutaj znajdziesz okazyjny dwupak solarnej pułapki na owady ogrodowej w obniżonej cenie.

Sprawdź nasze inne odstraszacze i pułapki na różne rodzaje zwierząt, które przeszkadzają Ci czy to w domu czy w ogrodzie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DOSKONAŁA PUŁAPKA NA OWADY LATAJĄCE: MUCHY, OSY, SZERSZENIE

Niezakłócona sielanka - relaks w ogrodzie. Gwarantujemy, że jest to możliwe, nawet bez komarów, much, os czy szerszeni. Doskonałym, niezawodnym i praktycznym pomocnikiem będzie dla Ciebie pułapka na owady latające.

Ta wyjątkowa pułapka na muchy, osy, szerszenie bardzo znacząco zmniejszy ich liczbę w Twoim otoczeniu.

 

 pułapka-na-owady

 

DO STOSOWANIA NA ZEWNĄTRZ PRZEZ CAŁY SEZON

Stosowanie skutecznej pułapki na komary jest możliwe przez cały sezon. Jest to skuteczny i estetyczny sposób na walkę z owadami. Jej charakterystyczne działanie, dzięki któremu pozbędziemy się nadmiaru owadów, zostanie docenione w każdym miejscu na zewnątrz. Można ją zamontować na przykład:

  • w ogrodzie
  • w gospodarstwach
  • w sadach
  • na działce obok domu

 

CHROŃ SIĘ PRZED NIEPRZYJEMNYMI USZCZYPNIĘCIAMI

W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z dużą ilością silnie alergicznych reakcji po ukąszeniach owadów. Zainstalowanie tej poręcznej pułapki na muchy, osy, szerszenie i inne owady latające jest skuteczną profilaktyką. Niezawodnie odstrasza owady, a Ty będziesz bezpieczny i zrelaksowany.

 

SKUTECZNA DZIAŁANIE Z NIEBIESKIM ŚWIATŁEM

Mechanizm działania wyjątkowej pułapki na muchy i inne owady opiera się na wabieniu owadów do wnętrza siatki za pomocą przynęty. Gdy owad znajdzie się w środku, nie ma szans na wydostanie się. Dla zwiększenia efektu, pułapka wyposażona jest w panel słoneczny, który po podświetleniu uruchamia niebieskie światło, które wabi owady. Istnieje również możliwość wlania do pułapki odrobiny świeżej wody.

 

 solarna-pułapka-na-owady

 

DŁUGOTRWAŁE DZIAŁANIE

Ta poręczna pułapka na osy i owady stanie się nieocenionym pomocnikiem w walce z insektami w ogrodzie, przy grillu, po prostu wszędzie tam, gdzie chcesz pozbyć się uciążliwych much czy komarów.

Przynęta w pułapce wystarcza na wiele tygodni, więc nie ma potrzeby jej częstej wymiany. Poręczna pułapka solarna wykonana jest z wysokiej jakości, trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu możesz ją używać przez kilka lat z rzędu. Wystarczy po sezonie dokładnie ją umyć, wysuszyć i przygotować na kolejny rok.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: 12 cm x 9,5 cm
  • Kolor: Zielony/przezroczysty
  • Materiał: tworzywo sztuczne, hak stalowy
  • Zakręcana pokrywa
  • Otwory dla owadów 
  • Panel słoneczny

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.