Prysznice kempingowe

WYGODNE I PRZENOŚNE

Planujesz kolejną wyprawę na kemping i zastanawiasz się, jak zachować czystość i świeżość na świeżym powietrzu? Nie szukaj dalej niż prysznice kempingowe! Te wygodne i przenośne systemy prysznicowe zostały zaprojektowane specjalnie do użytku w odległych obszarach, gdzie tradycyjna instalacja wodno-kanalizacyjna nie jest dostępna.

W naszym e-sklepie z prysznicem kempingowym oferujemy szeroki wybór pryszniców kempingowych, które zaspokoją wszystkie potrzeby i budżety. Nasze produkty obejmują zarówno podstawowe pompy ręczne, jak i zaawansowane modele zasilane energią słoneczną, dzięki czemu możesz znaleźć idealny prysznic, który spełni Twoje specyficzne wymagania.


 

Najczęściej sprzedawane

przenośny turystyczny prysznic akumulatorowy
Rewelacyjny przenośny turystyczny prysznic
Dostępne (>5 szt.)
DS43117258
 
290,41 zł
prysznic turystyczny solarny
Prysznic turystyczny solarny 40 l
Dostępne (>5 szt.)
DS86740749
 
92,09 zł
2 pozycji razem

Cena

92291
192291
przenośny turystyczny prysznic akumulatorowy
290,41 zł

Zafunduj sobie orzeźwienie w dowolnym miejscu i w dowolnym momencie. Z tym przenośnym prysznicem możesz udać się na kemping lub na pole...

DS43117258
prysznic turystyczny solarny
92,09 zł

Unikalny prysznic solarny turystyczny jest doskonałym gadżetem na grilla, na kempingu, w ogrodzie, do przechowywania i przenoszenia wody. Torbę można wygodnie złożyć i nie...

DS86740749

Nasze prysznice kempingowe są lekkie i łatwe w transporcie, dzięki czemu są idealne dla turystów pieszych i turystów, którzy muszą podróżować z lekkim bagażem. Są również łatwe w konfiguracji i obsłudze, więc możesz być gotowy do wzięcia prysznica w mgnieniu oka. Ponadto nasze prysznice kempingowe są trwałe i trwałe, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi podczas wielu innych wypraw na kemping.

Niezależnie od tego, czy wolisz gorący, czy zimny prysznic, nasze prysznice kempingowe dostosują się do Twoich potrzeb. Proponujemy modele z regulacją temperatury wody, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortowym prysznicem nawet w chłodne dni. Niektóre z naszych pryszniców kempingowych są również wyposażone we wbudowany podgrzewacz wody, który pozwala podgrzać wodę w ruchu, aby uzyskać ciepły i orzeźwiający prysznic.