Profesjonalny prostownik samochodowy

Kod: DS88143998
198,75 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj profesjonalny prostownik samochodowy, a uzyskasz wysokiej jakości serwis prawie wszystkich typów akumulatorów w samochodach, motocyklach, kosiarkach i łodziach.

Rewelacyjny prostownik samochodowy posiada różne funkcje specjalne, takie jak zabezpieczenie akumulatora przed uszkodzeniem, funkcję naprawy, dzięki której naprawisz zużyty lub zasiarczony akumulator.

Dzięki unikalnej funkcji automatycznego wykrywania napięcia akumulatora (12 V lub 24 V) oraz 3-stopniowemu trybowi pracy, ta ładowarka do akumulatorów samochodowych jest kompatybilna z większością akumulatorów dostępnych na rynku.

Sterowanie doskonałym prostownikiem samochodowym jest naprawdę bardzo proste i intuicyjne. Sterowanie funkcjami odbywa się za pomocą panelu sterowania. Nowoczesny wyświetlacz LCD w przejrzysty sposób wyświetla niezbędne dane.

Wyjątkowy prostownik samochodowy charakteryzuje się niską wagą i kompaktowością, dzięki czemu łatwo go przechowywać.


 
 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wyjątkowe listwy ochronne na drzwi samochodu, które doskonale ochronią drzwi Twojego samochodu w promocyjnej cenie.

 
 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYSOKIEJ JAKOŚCI PROSTOWNIK SAMOCHODOWY

Zapewnij swojemu samochodowi wysokiej jakości opiekę, a Twój samochód nigdy Cię nie zawiedzie. Podstawą jest dobrze naładowany akumulator samochodowy. Dzięki wysokiej jakości prostownikowi samochodowemu nie tylko idealnie naładujesz akumulator, ale dzięki specjalnym funkcjom uzyskasz także kompleksową pielęgnację akumulatora.

To profesjonalne urządzenie idealnie nadaje się do ładowania akumulatorów w samochodach, motocyklach, kosiarkach czy łodziach motorowych.

 

prostowniki-samochodowe

KOMPATYBILNY Z WIĘKSZOŚCIĄ AKUMULATORÓW

Ta profesjonalna ładowarka do akumulatora samochodowego jest kontrolowana przez wysokiej jakości mikroprocesor, który automatycznie dostosowuje prąd ładowania do napięcia. Posiada funkcję tzw. automatycznego wykrywania napięcia akumulatora (12 V lub 24 V).

Jest to uniwersalna nowoczesna inteligentna ładowarka do akumulatorów samochodowych 12/24 V z 3-stopniowym trybem pracy. Dzięki temu jest kompatybilna z większością akumulatorów dostępnych na rynku.

Doskonale współpracuje z:

 • akumulatorami wapniowymi
 • akumulatorami żelowymi
 • akumulatorami AGM
 • akumulatorami mokrymi
 • akumulatorami samoobsługowymi i bezobsługowymi

Możesz więc użyć ładowarki samochodowej do ładowania akumulatorów w samochodach, motocyklach, kosiarkach, innych pojazdach i łodziach.

 

OCHRONA PRZED ZNISZCZENIEM

Jedną z wielu przydatnych funkcji, jakie posiada ten prostownik samochodowy, jest ochrona akumulatora przed uszkodzeniem.

Dzięki tej funkcji może chronić akumulator przed zwarciem, przerwaniem obwodu, przegrzaniem, przeładowaniem, odwrotną polaryzacją, przetężeniem i iskrami. Możesz nawet pozostawić prostownik podłączony do akumulatora na naprawdę nieograniczony czas.

 

KOMPLEKSOWA NAPRAWA I KONSERWACJA

Jednoczesne ładowanie i naprawa. Tylko za pomocą tego prostownika do akumulatora samochodowego można uzyskać idealną konserwację akumulatora.

Dzięki funkcji naprawy ten prostownik może pomóc w naprawie zużytego lub zasiarczonego akumulatora. Przedłuży to jego żywotność (jednak urządzenie nie jest w stanie naprawić akumulatora, jeśli jest poważnie uszkodzony. Takiego akumulatora nie naładuje na 100%).

 

dobry-prostownik-samochodowy

PANEL DOTYKOWY

Prostownik posiada niezwykle praktyczny i intuicyjny panel sterowania. Jego obsługa jest naprawdę bardzo prosta.

Panel składa się z 5 przycisków. Za pomocą dotyku możemy włączyć ochronę, tryb naprawy, wykrywanie temperatury oraz mikrokontroler. Po prawej stronie znajduje się osobny przycisk ładowania, który działa po dłuższym naciśnięciu.

Dodatkowo nowoczesny wyświetlacz LCD w przejrzysty sposób wyświetla niezbędne parametry.

 

PROSTA OBSŁUGA

Korzystanie z prostownika samochodowego jest naprawdę proste:

 • podłącz czerwony zacisk ładowania do dodatniego bieguna akumulatora
 • przy podłączaniu czarnego zacisku ładowania do podwozia pojazdu lub bloku silnika nigdy nie podłączaj go bezpośrednio do akumulatora - nie mocuj również zacisków do gaźnika, przewodu paliwowego, lakierowanych lub blaszanych części karoserii
 • podłączasz wtyczkę do gniazdka elektrycznego i włączasz ładowarkę

 

LEKKI I KOMPAKTOWY

Ten profesjonalny prostownik ma bardzo kompaktowe wymiary i jest niezwykle lekki. Można go łatwo transportować w samochodzie lub przechowywać w domu np. w szafce lub na półce. Zajmuje naprawdę mało miejsca.

 

ładowarka-do-akumulatorów-samochodowych

PARAMETRY TECHNICZNE

 • kolor: czarny i niebieski
 • Napięcie wejściowe: 100-240 V
 • moc znamionowa: 12V / 8 A, 24 V / 4 A
 • zasięg baterii: 6 - 150 Ah
 • moc: 140 W
 • ochrona termiczna: 65 ° C +/- 5 ° C
 • minimalne napięcie początkowe: 2,0 V
 • wymiary (długość / szerokość): 17 x 10 cm
 • waga: 0,70 kg

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: