TRZYPAK - Profesjonalny odstraszacz karaluchów, owadów, myszy i kun

Kod: DB41664333
425,15 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 3 odstraszacze karaluchów

Poznaj ten niezwykle silny odstraszacz, który doskonale odstrasza karaluchy, komary, owady, myszy i kuny.

Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów nietoksycznie chroni duży obszar. Sygnały wpływają na układ nerwowy karaluchów, owadów, komarów i myszy. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia pomieszczenia.

Unikalna, opatentowana konstrukcja sprawia, że ​​odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci i dorosłych. To takie skuteczne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Nadaje się do mieszkań, domów, piwnic, akademików, garaży i wszędzie tam, gdzie znajduje się klasyczne gniazdko elektryczne.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie do ochrony Twojego domu. Specjalna technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych gości.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Zobacz też nasze inne skuteczne odstraszacze na różne gatunki zwierząt i owadów.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJ SKUTECZNY ODSTRASZACZ KARALUCHÓW, OWADÓW, MYSZY I KUN

Szukasz sposobu na pozbycie się natrętnych karaluchów, komarów, myszy czy kun? Szukasz ekologicznego i bezpiecznego rozwiązania? Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny, ale jednocześnie całkowicie bezpieczny.

 • Ultradźwiękowa technologia soniczna
 • Zmień swój dom w pole siłowe odstraszające szkodniki
 • Nietoksyczny, bez chemikaliów, bez trucizny
 • Na karaluchy, komary, muchy, myszy, szczury, kuny i inne

 
odstraszacz na myszy

 

JAK DZIAŁA WIELOFUNKCYJNY ODSTRASZACZ?

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię sygnałów ultradźwiękowych, która może chronić duży obszar w bezpieczny sposób. Sygnały wpływają na układ nerwowy owada. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Sygnały te nie są szkodliwe dla ludzi i nie wykazano żadnego negatywnego wpływu. Nie powoduje żadnych znanych zakłóceń, które byłyby niebezpieczne dla otaczających go urządzeń elektrycznych.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób na usunięcie z domu karaluchów, komarów i owadów, myszy i szczurów. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych sprayów, które są szkodliwe dla zdrowia. Po prostu podłącz to urządzenie elektroniczne do standardowego gniazdka elektrycznego i obserwuj, jak pomaga odpędzać irytujące szkodniki z domu! Dzięki nowoczesnej technologii OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulsujący przełącznik interwałowy (technologia oscylacyjnej częstotliwości) zapobiega przyzwyczajaniu się owadów i myszy do dźwięku.

 

odstraszacz kun

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA?

Urządzenie wystarczy włożyć do gniazka elektrycznego, co automatycznie je uruchomi. Skutecznie i pewnie ochroni wasz dom. Odstraszacz ma 3 różne tryby, aby dokladnie i skutecznie odstraszał konkretne szkodniki.

 • A - Komary, pajaki i owady
 • B - Myszy i szczury
 • C - Karaluchy i kuny

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu we wnętrzu, które chcesz chronić. Idealnie sprawdza się w piwnicach, strychach, garażach, kuchniach, pokojach, biurach, magazynach, akademikach i wszędzie tam, gdzie trzeba poradzić sobie z niechcianymi gośćmi. Podłącz urządzenie tak, aby nie było zasłaniane przez szafki, zasłony lub inne meble. Efektywny zasięg to około 40m² w zależności od przestronności pomieszczenia.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Przy produkcji tego odstraszacza na karaluchy, myszy i insekty wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz opatentowany design, który zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały.


odstraszacz myszy

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Napięcie: 230 V, 50 Hz
 • Klasa ochrony: II
 • Tryb ochrony: zakryty
 • Moc: Około 1 Watt
 • Zasięg działania: około 40 m2

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: