Profesjonalny odstraszacz dzikich zwierząt – dzików, jeleni, lisów i innych

Kod: DS72061816
178,23 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznajcie ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza dzikie zwierzęta takie jak jelenie, dziki, lisy, kuny, wiewiórki i inne dzikie zwierzęta.

Za pomocą nowoczesnej technologii specjalnego światła niebieskiego i specjalnej technologii ultradźwiękowej ze zmienną częstotliwością bezgłośnie i nietoksycznie odstrasza zwierzęta.

Od teraz już nie musisz znosić niechcianych wizyt dzikiej zwierzyny np. jeleni, lisów czy dzików w pobliżu Twojego domu. Przenośny odstraszacz dzikich zwierząt z odblaskowym niebieskiem światłem LED i ultradźwiękami trzyma zwierzęta z daleka od pól, lasów, domów, garaży, stodół czy ogrodów.

Niebieskie światło razem z sygnałami ultradźwiękowymi wpływają na system nerwowy zwierząt. Wywołują strach, niepokój i brak orientacji w terenie co prowadzi do opuszczenia obszaru.

Wyjątkowy opatentowany design zapewni, że odstraszacz będzie doskonale bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla ludzi i nie zrani również zwierząt. Zmusi je jedynie do opuszczenia chronionego obszaru.

Jest to niezwykle skuteczne, humanitarne, szybkie, proste i łatwe rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz przeznaczony jest do lasów, na pola, do parków, sadów, winnic, domków letniskowych, na kempingi, itp.

Poznaj ten najskuteczniejszy sposób odstraszania dzikich zwierząt. Specjalne niebieskie światło w połączeniu z sygnałami ultradźwiękowymi to jeden z najskuteczniejszych i w pełni bezpiecznych sposobów na rozwiązanie problemu dzikich zwierząt na Twojej posesji.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny dwupak odstraszacza dzikich zwierząt w promocyjnej cenie.

Możesz kombinować z ultradźwiękowym odstraszaczem zwierząt.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

POZNAJ SKUTECZNY ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT

Szukasz rozwiązania na dziki, sarny lub inne zwierzęta? Czy chcesz chronić swoje uprawy? Martwisz się o bezpieczeństwo najbliższych w domku letniskowym lub w ogrodzie? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci z dzikami, jeleniami, lisami, wiewiórkami, drapieżnymi ptakami i innymi zwierzętami.

Ten wyjątkowy odstraszacz je niezwykle efektywny, ale równocześnie zupełnie bezpieczny.

  • Specjalna świetlna technologia
  • Soniczna technologia ultradźwięków
  • Zamień swój ogród na pole siłowe odstraszające niechcianych gości
  • Urządzenie zasilane na baterie
  • Nietoksyczne, bez chemikaliów, bez trucizny
  • Najsilniejsze urządzenie z wielkim zasięgiem

 
odstraszacz na dziki

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię niebieskiego światła, która może cicho i nietoksycznie chronić twoją ziemię. Potwierdzony odstraszający efekt niebieskich reflektorów w straszeniu zwierząt jest szeroko stosowany. Urządzenie automatycznie emituje sekwencje świetlne (3x niebieskie na tle dzikiej przyrody) w nocy i o zmierzchu, stanowiąc naturalną i trwałą barierę.

Niebieski kolor występuje w przyrodzie bardzo rzadko (flora i fauna) dlatego wzbudza strach zwierząt. Większość nocnych zwierząt aktywnie unika tego światła. Czują strach i niepokój,  omijają z daleka chroniony obszar.

Niebieskie światło doskonale uzupełnia specjalna technologia ultradźwiękowa. Sygnały ultradźwiękowe wpływają na układ nerwowy zwierząt. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Zwierzęta wolą opuścić obszar z ultradźwiękami.

W ten sposób odstraszacz może skutecznie zapobiegać przedostawaniu się zwierząt na twoją posesję, w pobliżu domku letniskowego, domu, zapobiega uszkodzeniom spowodowanym zderzeniami dzikich zwierząt z pojazdami, chroni twoje ogrody, pola i uprawy. Nasze urządzenie służy jako ciągły środek odstraszający.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNE I HUMANITARNE ROZWIĄZANIE

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób odstraszania niechcianych zwierząt. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych oprysków ani innych metod. Dzięki nowoczesnej technologii sygnalizacji świetlnej i ultradźwięków może chronić twoją posesję cicho i nietoksycznie. Zapewnia to całodobową ochronę Twojego ogrodu.

 

odstraszacz na sarny

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Urządzenie jest bezobsługowym urządzeniem bezprzewodowym, odpornym na zmiany warunków atmosferycznych i wodę. Po prostu zawieś odstraszacz w wybranym miejscu, włącz go i obserwuj, jak pomaga wypędzić irytujących gości z ogrodu!

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu w ogrodzie lub na terenie zewnętrznym, który musisz chronić, np. w sadach, na łąkach, w gospodarstwach, a także podczas wycieczki na kemping, gdzie występuje duże ryzyko dzikich zwierząt. Umieść go w dobrze widocznym miejscu.

 

NA WSZYSTKIE DZIKIE ZWIERZĘTA

Zastosowanie tego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystasz go w walce z dzikami, lisami, jeleniami, ptakami, niedźwiedziami i innymi dzikimi zwierzętami.


odstraszacz ultradźwiękowy

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego odstraszacza zwierząt użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowy wzór, co zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Zasilany baterią: 6 x AAA
  • Zasięg działania: około 30 do 40 m²
  • Frekwencja: 12-24 kHz +/- 10%, około 80 dB
  • Wodoszczelny IP54

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

SKUTECZNY ODSTRASZACZ ZWIERZĄT WODNY NA PTAKI, PSY, KOTY I DZIKIE ZWIERZĘTA

 

vodný odstraszacz zwierząt wodny na ptaki, psy, koty i dzikie zwierzęta vtákov, psov, mačiek a divokej zveri

 

Poznaj ten wyjątkowy wodny odstraszacz, który doskonale odstrasza ptaki, koty, psy, myszy, lisy i wszelkie dzikie zwierzęta, takie jak jelenie, dziki, kuny, wiewiórki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

odstraszacz zwierząt

Poznaj ten skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, nornice, ptaki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY

 

odstraszacz na koty i psy

 

Poznaj skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, norniki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY – ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

odstraszacz na koty i psy – odstraszacz zwierząt

Szukasz rozwiązania jak poradzić sobie z natrętnymi gośćmi? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci z kotami, psami, myszami, lisami, wiewiórkami, jeleniami i innymi zwierzętami. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niesamowicie skuteczny ale również zupełnie bezpieczny.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ KUN I MYSZY NA BATERIE

 

odstraszacz kun i myszy na baterie

 

Poznajcie wyjątkowo silny odstraszacz, który działa na kuny, myszy, szczury, norniki i inne zwierzęta. 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: