DWUPAK - Profesjonalny odstraszacz dzikich zwierząt – dzików, jeleni, lisów i innych

Kod: DA72061816
297,18 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznajcie ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza dzikie zwierzęta takie jak jelenie, dziki, lisy, kuny, wiewiórki i inne dzikie zwierzęta.

Za pomocą nowoczesnej technologii specjalnego światła niebieskiego i specjalnej technologii ultradźwiękowej ze zmienną częstotliwością bezgłośnie i nietoksycznie odstrasza zwierzęta.

Od teraz już nie musisz znosić niechcianych wizyt dzikiej zwierzyny np. jeleni, lisów czy dzików w pobliżu Twojego domu. Przenośny odstraszacz dzikich zwierząt z odblaskowym niebieskiem światłem LED i ultradźwiękami trzyma zwierzęta z daleka od pól, lasów, domów, garaży, stodół czy ogrodów.

Niebieskie światło razem z sygnałami ultradźwiękowymi wpływają na system nerwowy zwierząt. Wywołują strach, niepokój i brak orientacji w terenie co prowadzi do opuszczenia obszaru.

Wyjątkowy opatentowany design zapewni, że odstraszacz będzie doskonale bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla ludzi i nie zrani również zwierząt. Zmusi je jedynie do opuszczenia chronionego obszaru.

Jest to niezwykle skuteczne, humanitarne, szybkie, proste i łatwe rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz przeznaczony jest do lasów, na pola, do parków, sadów, winnic, domków letniskowych, na kempingi, itp.

Poznaj ten najskuteczniejszy sposób odstraszania dzikich zwierząt. Specjalne niebieskie światło w połączeniu z sygnałami ultradźwiękowymi to jeden z najskuteczniejszych i w pełni bezpiecznych sposobów na rozwiązanie problemu dzikich zwierząt na Twojej posesji.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJ SKUTECZNY ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT

Szukasz rozwiązania na dziki, sarny lub inne zwierzęta? Czy chcesz chronić swoje uprawy? Martwisz się o bezpieczeństwo najbliższych w domku letniskowym lub w ogrodzie? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci z dzikami, jeleniami, lisami, wiewiórkami, drapieżnymi ptakami i innymi zwierzętami.

Ten wyjątkowy odstraszacz je niezwykle efektywny, ale równocześnie zupełnie bezpieczny.

  • Specjalna świetlna technologia
  • Soniczna technologia ultradźwięków
  • Zamień swój ogród na pole siłowe odstraszające niechcianych gości
  • Urządzenie zasilane na baterie
  • Nietoksyczne, bez chemikaliów, bez trucizny
  • Najsilniejsze urządzenie z wielkim zasięgiem

 
odstraszacz na dziki

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię niebieskiego światła, która może cicho i nietoksycznie chronić twoją ziemię. Potwierdzony odstraszający efekt niebieskich reflektorów w straszeniu zwierząt jest szeroko stosowany. Urządzenie automatycznie emituje sekwencje świetlne (3x niebieskie na tle dzikiej przyrody) w nocy i o zmierzchu, stanowiąc naturalną i trwałą barierę.

Niebieski kolor występuje w przyrodzie bardzo rzadko (flora i fauna) dlatego wzbudza strach zwierząt. Większość nocnych zwierząt aktywnie unika tego światła. Czują strach i niepokój,  omijają z daleka chroniony obszar.

Niebieskie światło doskonale uzupełnia specjalna technologia ultradźwiękowa. Sygnały ultradźwiękowe wpływają na układ nerwowy zwierząt. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Zwierzęta wolą opuścić obszar z ultradźwiękami.

W ten sposób odstraszacz może skutecznie zapobiegać przedostawaniu się zwierząt na twoją posesję, w pobliżu domku letniskowego, domu, zapobiega uszkodzeniom spowodowanym zderzeniami dzikich zwierząt z pojazdami, chroni twoje ogrody, pola i uprawy. Nasze urządzenie służy jako ciągły środek odstraszający,

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNE I HUMANITARNE ROZWIĄZANIE

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób odstraszania niechcianych zwierząt. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych oprysków ani innych metod. Dzięki nowoczesnej technologii sygnalizacji świetlnej i ultradźwięków może chronić twoją posesję cicho i nietoksycznie. Zapewnia to całodobową ochronę Twojego ogrodu.

 

odstraszacz na sarny

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Urządzenie jest bezobsługowym urządzeniem bezprzewodowym, odpornym na zmiany warunków atmosferycznych i wodę. Po prostu zawieś odstraszacz w wybranym miejscu, włącz go i obserwuj, jak pomaga wypędzić irytujących gości z ogrodu!

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu w ogrodzie lub na terenie zewnętrznym, który musisz chronić, np. w sadach, na łąkach, w gospodarstwach, a także podczas wycieczki na kemping, gdzie występuje duże ryzyko dzikich zwierząt. Umieść go w dobrze widocznym miejscu.

 

NA WSZYSTKIE DZIKIE ZWIERZĘTA

Zastosowanie tego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystasz go w walce z dzikami, lisami, jeleniami, ptakami, niedźwiedziami i innymi dzikimi zwierzętami.


odstraszacz ultradźwiękowy

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego odstraszacza zwierząt użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowy wzór, co zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Zasilany baterią: 6 x AAA
  • Zasięg działania: około 30 do 40 m²
  • Frekwencja: 12-24 kHz +/- 10%, około 80 dB
  • Wodoszczelny IP54

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: