Profesjonalny mikroskop cyfrowy usb

Kod: DS76506160
182,10 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wysokiej jakości cyfrowy mikroskop USB, który umożliwia tworzenie doskonałych zdjęć i filmów z powiększeniem do 1600x. Poznaj rzeczy z innej perspektywy, która nie jest widoczna dla ludzkiego oka. Ten mikroskop pozwala zobaczyć nawet najdrobniejsze szczegóły w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio na ekranie komputera.

Jest przenośny i można go używać w szkole, w laboratoriach, miejscach pracy, w warsztacie - idealny dla nauczycieli, studentów, młodych i dużych naukowców oraz innych zawodów. Wykorzystasz go w wielu dziedzinach, m.in. biologia, bankowość, filatelistyka, elektrotechnika, kolekcjonerstwo, medycyna, grafologia, numizmatyka, ogrodnictwo, biżuteria itp.

Dzięki regulowanemu natężeniu światła, solidnej konstrukcji i stabilnej podstawie zdjęcia i filmy będą idealnie ostre z dbałością o szczegóły. Najwyższej jakości materiały i opatentowana technologia produkcji gwarantują maksymalną żywotność i funkcjonalność produktu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY MIKROSKOP CYFROWY USB

Mikroskop cyfrowy to specjalne urządzenie, które pozwala zobaczyć rzeczy niewidoczne gołym okiem. Możesz wygodnie tworzyć szczegółowe zdjęcia i filmy. Urządzenie nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.


mikroskop cyfrowy usb

 

DLA KOGO MIKROSKOP USB JEST ODPOWIEDNI

Mikroskop cyfrowy USB jest odpowiedni dla wszystkich nauczycieli, uczniów, studentów, odkrywców i w innych zawodach.

Możesz używać mikroskopu w wielu obszarach do pomiaru obiektów, kontroli części komputerowych, kontroli modułów telekomunikacyjnych, jako naukowe narzędzie dydaktyczne, do badań laboratoryjnych, analizy medycznej, jako szkolny przyrząd badawczy, do badania owadów, rozbioru roślin, badania skóry, zbierania/kontroli monet, kontroli druku , jako pomoc w czytaniu, itp.

Szczegóły, takie jak pory skóry, pojedyncze włókna bawełny czy najdrobniejsze rysy na monetach kolekcjonerskich, których nie można by zobaczyć ludzkim okiem, można łatwo dostrzec dzięki temu niesamowitemu mikroskopowi cyfrowemu USB.

 

MAKSYMALNE ZBLIŻENIE

Mikroskop cyfrowy o powiększeniu do 1600 razy pozwoli Ci dokładnie zobaczyć rzeczy niewidoczne gołym okiem, takie jak owady, rośliny, tkanki, materiały i inne.

 

REGULACJA JASNOŚCI DLA IDEALNEGO OBRAZU

Dzięki 8 mocnym diodom LED o regulowanym natężeniu światła doskonale doświetlisz obraz w każdych warunkach oświetleniowych. W ten sposób Twój obraz będzie doskonały zawsze i wszędzie.


mikroskop usb 1600x

 

ZDJĘCIA I WIDEO

Mikroskop USB ma możliwość robienia zdjęć i tworzenia filmów. Do mikroskopu dołączony jest uchwyt z przyssawką, który umożliwia stabilną obserwację. Głowica mikroskopu obraca się o 360 stopni, umożliwiając precyzyjne dopasowanie do obiektu. Urządzenie można również trzymać w dłoni.

 

DOSKONALE PRZENOŚNY

Mikroskop jest kompaktowy i można go zabrać ze sobą w teren z laptopem. Można go postawić na specjalnym statywie z przyssawką, co pozwala na stabilne ustawienie mikroskopu, lub trzymać go w dłoni.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Profesjonalny mikroskop cyfrowy o wysokiej rozdzielczości z zaawansowanym szkłem optycznym zapewni wyraźny i doskonały obraz.

Urządzenie zostało zaprojektowane z najwyższej jakości materiałów z naciskiem na maksymalną wydajność i żywotność produktu. Koniec z rozmyciem, złym załamaniem światła lub zdjęciami o niskiej jakości.


mikroskop na usb

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • światło: 8 ultra jasnych diod LED (regulowana moc)
 • powiększeni: 0x - 1600x
 • rozdzielczość: 2Mpix
 • system operacyjny: Windows XP / VISTA, Windows 7, 8, 8.1, 10, Mac OS
 • rozdzielczość zdjęć: 640 * 480PX až 1600 * 1200PX
 • cyfrowe powiększenie: 5x
 • czujnik obrazu: 0,3 M CMOS
 • format wideo: avi
 • format zdjęć: jpg
 • moc oświetlenia: 0-30000 LUX
 • kontroler: High Speed DSP
 • zakres ostrości: 0–44 mm
 • port USB: USB 5V (1.1 / 2.0)
 • wymiary mikroskopu (długość / szerokość / wysokość): 11,5 x 3 x 3 cm
 • długość kabla: 140 cm
 • waga: 200g

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: