Profesjonalny grzebień elektryczny na wszy i gnidy

Kod: DS93929032
105,66 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Czy musisz pozbyć się wszy lub gnid? Dajemy Ci najnowocześniejsze rozwiązanie. Profesjonalny grzebień elektryczny do usuwania wszy i gnid to potężne urządzenie, które pomoże szybko, wygodnie i skutecznie pozbyć się wszy i gnid.

Do leczenia nie są potrzebne żadne szkodliwe chemiczne środki. To czysto naturalne rozwiązanie wyłapuje i usuwa wszelkie wszy i nawet najmniejsze jaja. Specjalny grzebień łapie wszy, podciśnienie wciąga je do filtra przechwytującego.

Szybko i wygodnie poradzisz sobie z wszawicą, kontrolą włosów oraz profilaktyką. Efekty zobaczysz natychmiast. Elektryczny grzebień jest przeznaczony do wielokrotnego użytku na wszystkich rodzajach włosów. Nadaje się również dla najmłodszych.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i opatentowanej technologii produkcji osiągana jest maksymalna wydajność i żywotność produktu. Nadaje się jako bezpieczne i skuteczne narzędzie przeciwko wszom i gnidom.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy filtry zamienne do elektrycznego grzebienia na wszy i gnidy.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PROJESJONALNY GRZEBIEŃ ELEKTRYCZNY NA WSZY I GNIDY

Poznaj najnowocześniejsze, najprostsze i czysto naturalne rozwiązanie na pozbycie się wszy. Nie będziesz już musiał narażać swojej rodziny na środki chemiczne znajdujące się w szamponie do usuwania wszy lub innych środkach na pedikulozę.

Ten mocny elektryczny grzebień na wszy nadaje się do wielokrotnego użytku i jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Delikatna, ale skuteczna kuracja jest bezpieczna do użytku domowego.

 • Natychmiastowe usunięcie, kotrola włosów i profilaktyka
 • Maksymalna skuteczność
 • Naturalne rozwiązanie
 • Na wszystkie rodzaje włosów
 • Bezpieczny również dla najmłodszych
 • Łatwy do dezynfekcji
 • Natychmiastowe efekty

 profesjonalny grzebień na wszy 

PEDIKULOZA – WSZAWICA

Pediculosis - wszawica jest powszechnym zjawiskiem. Szczególnie zagrożone są dzieci. Wszy we włosach to maleńkie pasożyty, które mogą utrudnić życie nawet w kilka godzin. Wielką niewygodą jest to, że stają się odporne na różne zabiegi chemiczne, a szampony przeciw wszawicy często nie wystarczają. Grzebień ten pomoże Ci jako naturalne rozwiązanie w walce z wszawicą jako główny zabieg leczniczy, ale też jako terapia wspomagająca.

 

DLACZEGO TEN GRZEBIEŃ JEST TAKI SKUTECZNY

Sekret tego sukcesu kryje się w specjalnym kształcie grzebienia uzupełnionego potężnym urządzeniem ssącym. Zaokrąglony grzebień, który dokładnie łapie wszy i gnidy, oraz mocne urządzenie ssące, pozwalają skutecznie łapać wszy. Następnie wszy i gnidy zostają uwięzione w filtrze. Użycie nie jest uciążliwe ani bolesne. Czesanie jest przyjemne tak jak klasycznym grzebieniem.


skuteczny grzebień na wszy

 

TECHNOLOGICZNIE NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY GRZEBIEŃ NA WSZY NA RYNKU

Do produkcji tego elektrycznego grzebienia na wszy zastosowano najwyższej jakości materiały i opatentowaną technologię produkcji, co gwarantuje maksymalny efekt i żywotność produktu. Dzięki ergonomicznemu rozwiązaniu jest niezwykle łatwy i praktyczny w użyciu.

 

JAK UŻYWAĆ GRZEBENIA

Naciśnij przycisk, aby włączyć grzebień. Włosy dokładnie przeczeszcie, grzebień będzie wsysał wszy i gnidy do środka i zatrzyma je w zamkniętym pojemniku z filtrem, który należy po użyciu opróżnić, wyczyścić i może być ponownie używany. Ważne jest dokładne wyczesanie włosów. Weź pasmo włosów jedno za drugim od nasady aż po końcówki. Aby zapobiec nawrotom, używaj grzebienia na wszy dwa razy w tygodniu!

 

IDEALNY JAKO PROFILAKTYKA

Chcesz wyłapać wszy od razu? Użyj tego grzebienia jako wyjątkowej naturalnej profilaktyki. Wystarczy raz na jakiś czas przeczesać włosy dzieci tym grzebieniem i mieć pewność, że nie mają wszy. Jest to idealny, praktyczny i nieszkodliwy sposób na wyłapanie tego problemu już na samym początku.


grzebień elektryczny na wszy

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Dwa kąty czesania
 • Żadne środki chemiczne ani pestycydy
 • Zasilanie: 220V
 • Długość kabla: około 140 cm
 • Wymiary: 21,5 x 6,5 cm
 • wysyłamy wariant zgodnie z dostępnością zapasów

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

ORYGINALNA WIELOFUNKCYJNA LOKÓWKA I SUSZARKA 8 W 1

 

wielofunkcyjna lokówka i suszarka do włosów 8 w 1

 

Wypróbuj idealny sposób na pielęgnację włosów z wyjątkową wielofunkcyjną lokówką i suszarką do włosów 8 w 1. Dzięki mocy 1000 W i ceramicznej powłoce elementów grzejnych ta wyjątkowa technologia zapewnia szybkie i delikatne suszenie i stylizację włosów.

 

 

REWOLUCYJNA AUTOMATYCZNA LOKÓWKA Z AKUMULATOREM

 

bezprzewodowa automatyczna lokówka do włosów z powerbankiem

 

Rewolucja w świecie stylizacji włosów! Jeśli pielęgnacja włosów jest częścią Twojej codziennej rutyny, na Twoim wyposażeniu z pewnością nie powinno zabraknąć automatycznej lokówki na baterie. Uzyskaj piękne fale i loki bez wysiłku.

 

 

WYJĄTKOWY ZESTAW 24 KRED DO WŁOSÓW

 

kreda do włosów

 

Poznaj ten niesamowity, wysokiej jakości zestaw 24 kred do włosów w pastelowych kolorach, które są tegorocznym hitem. Możesz wyczarować niepowtarzalne fryzury na każdą okazję. W ten sposób można codziennie tworzyć inny kolor włosów, a jednocześnie nie spędzać długich godzin u fryzjera.

 

 

UNIKALNA SZCZOTKA DO OBCINANIA ROZDWOJONYCH KOŃCÓWEK WŁOSÓW

 

szczotka do obcinania rozdwojonych końcówek włosów

 

Wypróbuj specjalny trymer do rozdwojonych końcóweka Twoje włosy będą zdrowsze, ładniejsze i milsze w dotyku. Nie będziesz potrzebować specjalnych fryzur, Twoje włosy będą wszystkich zachwycać swoim naturalnym pięknem.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI SZCZOTKA DO PRASOWANIA DLA IDEALNEJ FRYZY

 

bezprzewodowa szczotka do prostowania włosów

 

Poznaj tę wyjątkową, wydajną, bezprzewodową szczotkę do prostowania włosów, dzięki której w mgnieniu oka uzyskasz idealne włosy. Od teraz każda kobieta w każdej chwili może wyglądać, jakby właśnie wyszła ze studia fryzjerskiego.

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: