Profesjonalny grzebień elektryczny na wszy i gnidy

Kod: DS93929032
144,63 zł –13 %
grzebień na wszy
144,63 zł –13 % 124,95 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Czy musisz pozbyć się wszy lub gnid? Dajemy Ci najnowocześniejsze rozwiązanie. Profesjonalny grzebień elektryczny do usuwania wszy i gnid to potężne urządzenie, które pomoże szybko, wygodnie i skutecznie pozbyć się wszy i gnid.

Do leczenia nie są potrzebne żadne szkodliwe chemiczne środki. To czysto naturalne rozwiązanie wyłapuje i usuwa wszelkie wszy i nawet najmniejsze jaja. Specjalny grzebień łapie wszy, podciśnienie wciąga je do filtra przechwytującego.

Szybko i wygodnie poradzisz sobie z wszawicą, kontrolą włosów oraz profilaktyką. Efekty zobaczysz natychmiast. Elektryczny grzebień jest przeznaczony do wielokrotnego użytku na wszystkich rodzajach włosów. Nadaje się również dla najmłodszych.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i opatentowanej technologii produkcji osiągana jest maksymalna wydajność i żywotność produktu. Nadaje się jako bezpieczne i skuteczne narzędzie przeciwko wszom i gnidom.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy filtry zamienne do elektrycznego grzebienia na wszy i gnidy.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PROJESJONALNY GRZEBIEŃ ELEKTRYCZNY NA WSZY I GNIDY

Poznaj najnowocześniejsze, najprostsze i czysto naturalne rozwiązanie na pozbycie się wszy. Nie będziesz już musiał narażać swojej rodziny na środki chemiczne znajdujące się w szamponie do usuwania wszy lub innych środkach na pedikulozę.

Ten mocny elektryczny grzebień na wszy nadaje się do wielokrotnego użytku i jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Delikatna, ale skuteczna kuracja jest bezpieczna do użytku domowego.

 • Natychmiastowe usunięcie, kotrola włosów i profilaktyka
 • Maksymalna skuteczność
 • Naturalne rozwiązanie
 • Na wszystkie rodzaje włosów
 • Bezpieczny również dla najmłodszych
 • Łatwy do dezynfekcji
 • Natychmiastowe efekty

 profesjonalny grzebień na wszy 

PEDIKULOZA – WSZAWICA

Pediculosis - wszawica jest powszechnym zjawiskiem. Szczególnie zagrożone są dzieci. Wszy we włosach to maleńkie pasożyty, które mogą utrudnić życie nawet w kilka godzin. Wielką niewygodą jest to, że stają się odporne na różne zabiegi chemiczne, a szampony przeciw wszawicy często nie wystarczają. Grzebień ten pomoże Ci jako naturalne rozwiązanie w walce z wszawicą jako główny zabieg leczniczy, ale też jako terapia wspomagająca.

 

DLACZEGO TEN GRZEBIEŃ JEST TAKI SKUTECZNY

Sekret tego sukcesu kryje się w specjalnym kształcie grzebienia uzupełnionego potężnym urządzeniem ssącym. Zaokrąglony grzebień, który dokładnie łapie wszy i gnidy, oraz mocne urządzenie ssące, pozwalają skutecznie łapać wszy. Następnie wszy i gnidy zostają uwięzione w filtrze. Użycie nie jest uciążliwe ani bolesne. Czesanie jest przyjemne tak jak klasycznym grzebieniem.


skuteczny grzebień na wszy

 

TECHNOLOGICZNIE NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY GRZEBIEŃ NA WSZY NA RYNKU

Do produkcji tego elektrycznego grzebienia na wszy zastosowano najwyższej jakości materiały i opatentowaną technologię produkcji, co gwarantuje maksymalny efekt i żywotność produktu. Dzięki ergonomicznemu rozwiązaniu jest niezwykle łatwy i praktyczny w użyciu.

 

JAK UŻYWAĆ GRZEBENIA

Naciśnij przycisk, aby włączyć grzebień. Włosy dokładnie przeczeszcie, grzebień będzie wsysał wszy i gnidy do środka i zatrzyma je w zamkniętym pojemniku z filtrem, który należy po użyciu opróżnić, wyczyścić i może być ponownie używany. Ważne jest dokładne wyczesanie włosów. Weź pasmo włosów jedno za drugim od nasady aż po końcówki. Aby zapobiec nawrotom, używaj grzebienia na wszy dwa razy w tygodniu!

 

IDEALNY JAKO PROFILAKTYKA

Chcesz wyłapać wszy od razu? Użyj tego grzebienia jako wyjątkowej naturalnej profilaktyki. Wystarczy raz na jakiś czas przeczesać włosy dzieci tym grzebieniem i mieć pewność, że nie mają wszy. Jest to idealny, praktyczny i nieszkodliwy sposób na wyłapanie tego problemu już na samym początku.


grzebień elektryczny na wszy

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Dwa kąty czesania
 • Żadne środki chemiczne ani pestycydy
 • Zasilanie: 220V
 • Długość kabla: około 140 cm
 • Wymiary: 21,5 x 6,5 cm
 • wysyłamy wariant zgodnie z dostępnością zapasów

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.