Pisuar dziecięcy

Kod: DS34378217
65,91 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Pisuar dla dzieci to niezwykle przydatny i nowoczesny sposób nauki korzystania z toalety. Staje się niezastąpionym pomocnikiem w trakcie odpieluchowania. Idealnie sprawdza się również w przypadkach, gdy dziecko odmawia pójścia na nocnik.

Główną zasadą pisuaru dziecięcego jest naturalna, instynktowna imitacja dorosłych. Dziecko uczy się szybciej poprzez powtarzanie. Bardziej naturalne jest dla niego chodzenie do łazienki, do której chodzi dorosły.

Dziecięcy pisuar można łatwo przymocować do ściany za pomocą mocnych przyssawek. W razie potrzeby możesz łatwo dostosować jego wysokość. Czyszczenie jest niezwykle proste, wygodne i szybkie. Po skorzystaniu z pisuaru wystarczy go zdjąć, opróżnić i wypłukać.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY DZIECIĘCY PISUAR -  NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE

Jak nauczyć chłopca chodzić do toalety? Czy Twój synek odmawia pójścia na nocnik? Przedstawiamy Ci ten wyjątkowy pisuar dla dzieci. Dzięki wiernemu wzornictwu i instynktownej powtarzalności Twoje dziecko szybciej nauczy się chodzić do toalety. Ten wspaniały mini pisuar ma następujące unikalne cechy:

  • Szybkoschnąca powierzchnia
  • Uniwersalny rozmiar
  • Higieniczne i szybkie czyszczenie
  • Wielokrotne użycie
  • Unikalny i funkcjonalny design

 

 pisoar-pro-chlapci

 

DLA EEKTYWNEJ I PRZYJEMNEJ NAUKI KORZYSTANIA Z TOALETY

Korzystanie z domowego pisuaru dziecięcego jest niezastąpione podczas procesu odpieluchowania, ale można go skutecznie połączyć z klasyczną deską sedesową lub nocnikiem. Świetny i wierny design imituje toaletę dla dorosłych. W ten sposób dziecko uczy się szybciej korzystać z ubikacji.

 

SPECJALNY, PRAKTYCZNY WZÓR

Dzięki specjalnym materiałom pisuar ma dużą wytrzymałość i będzie Ci służył przez długi czas. Przyssawki mocno trzymają pisuar w wybranym miejscu, dzięki czemu nie musisz się martwić o ewentualny wypadek.

 

PROSTE I SZYBKIE CZYSZCZENIE

Dziecięcy pisuar składa się z podstawy, którą mocuje się w wybranym miejscu za pomocą przyssawek. Następnie zawieszana jest ruchoma część pisuaru. Czyszczenie jest proste, szybkie i wygodne. W razie potrzeby wystarczy zdjąć pisuar, wylać i opłukać.

Wymiary: 32,5 x 18 x 17 cm


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: