Pisuar dziecięcy

Kod: DS34378217
70,91 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Pisuar dla dzieci to niezwykle przydatny i nowoczesny sposób nauki korzystania z toalety. Staje się niezastąpionym pomocnikiem w trakcie odpieluchowania. Idealnie sprawdza się również w przypadkach, gdy dziecko odmawia pójścia na nocnik.

Główną zasadą pisuaru dziecięcego jest naturalna, instynktowna imitacja dorosłych. Dziecko uczy się szybciej poprzez powtarzanie. Bardziej naturalne jest dla niego chodzenie do łazienki, do której chodzi dorosły.

Dziecięcy pisuar można łatwo przymocować do ściany za pomocą mocnych przyssawek. W razie potrzeby możesz łatwo dostosować jego wysokość. Czyszczenie jest niezwykle proste, wygodne i szybkie. Gdy już zajdzie taka potrzeba, po prostu wyjmij i opróżnij przedni zbiornik.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY DZIECIĘCY PISUAR -  NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE

Jak nauczyć chłopca chodzić do toalety? Czy Twój synek odmawia pójścia na nocnik? Przedstawiamy Ci ten wyjątkowy pisuar dla dzieci. Dzięki wiernemu wzornictwu i instynktownej powtarzalności Twoje dziecko szybciej nauczy się chodzić do toalety. Ten wspaniały mini pisuar ma następujące unikalne cechy:

  • Szybkoschnąca powierzchnia
  • Uniwersalny rozmiar
  • Higieniczne i szybkie czyszczenie
  • Koło młyńskie skierowane do wewnątrz
  • Wielokrotne użycie
  • Unikalny i funkcjonalny design

 

 przydatny pisuar dla dziecka

 

DLA EEKTYWNEJ I PRZYJEMNEJ NAUKI KORZYSTANIA Z TOALETY

Korzystanie z domowego pisuaru dziecięcego jest niezastąpione podczas procesu odpieluchowania, ale można go skutecznie połączyć z klasyczną deską sedesową lub nocnikiem. Świetny i wierny design imituje toaletę dla dorosłych. W ten sposób dziecko uczy się szybciej korzystać z ubikacji.

 

SPECJALNY, PRAKTYCZNY WZÓR

Dzięki specjalnym materiałom pisuar ma dużą wytrzymałość i będzie Ci służył przez długi czas. Przyssawki mocno trzymają pisuar w wybranym miejscu, dzięki czemu nie musisz się martwić o ewentualny wypadek.

 

PROSTE I SZYBKIE CZYSZCZENIE

Dziecięcy pisuar składa się z podstawy, którą mocuje się w wybranym miejscu za pomocą przyssawek. Następnie zawieszana jest ruchoma część pisuaru. Czyszczenie jest proste, szybkie i wygodne. Polerowana powłoka ścian wewnętrznych ułatwi codzienne utrzymanie higieny. W razie potrzeby nie trzeba zdejmować pisuaru ze ściany, wystarczy wyjąć i opróżnić przedni zbiornik.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 29 cm
  • Zielony kolor

 


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: