Paracord - zegarek surviwalowy z kompasem

Kod: DS20325653
Promocja Polecane
82,41 zł / szt
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…
 
 

Promocja. DARMOWA DOSTAWA

 

Zegarek na rękę Paracord - zegarek survivalowy - zawiera kompas, krzesiwo, gwizdek, termometr i linkę spadochronową Paracord. Zegarek nadaje się do ekstremalnych sytuacji dla wszystkich leśników, poszukiwaczy przygód i prawdziwych twardzieli.

Jeśli również lubisz różne aktywności na świeżym powietrzu lub wakacje pełne adrenaliny na łonie natury, nie zapomnij o zegarku surviwalowym, który może Cię uratować.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ZEGAREK DLA MĘŻCZYZNY, KTÓRY PODĄŻA ZA SWOIM CELEM

Wysokiej jakości zegarek ze stalowym korpusem posiada ciekawy akcent w postaci niezapomnianego designu. Ten zegarek jest wysokiej jakości, gustowny, ponadczasowy i przede wszystkim praktyczny.

Funkcjonalność, pomysłowość, uniwersalność. Czy potrzeba czegoś więcej?

 

zegarki survivalowe

 

ZEGAREK DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Do rozpalania ognia - skończyły Ci się zapałki, jesteś daleko od cywilizacji, czy może po prostu chcesz rozpalić ogień jak prawdziwy facet? Zegarek zawiera krzemień, dzięki któremu możesz rozpalić ogień w dowolnym miejscu.

Kompas wskaże kierunek - w sytuacji, gdy musisz wiedzieć, w którą stronę iść, zawsze będziesz miał przy sobie kompas. Z tym zegarkiem z kompasem nigdy się nie zgubisz.

Gwizdek zawsze przy sobie - wyobraź sobie sytuację, w której utkniesz lub zgubisz się w lesie, w którym jest mgła, nie widać nic. Gwizdek jest wtedy jedynym ratunkiem.

Zegarek z termometrem - zegarek zawiera termometr, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, jaka jest temperatura na zewnątrz i jak się ubrać.

3 metry linki do dyspozycji - zegarek ma pasek wykonany z paracordu. Jest to bardzo mocna linka spadochronowa. Linka ma długość 3 metrów, którą możesz kiedykolwiek wykorzystać.

Podstawowa funkcja - wskazywanie czasu - zegarek wykonany jest z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów. Zniesie wiele dlatego jest idealny w ekstremalnych sytuacjach. Co więcej jest to stylowy i praktyczny dodatek, który doceni każdy mężczyzna.

 

zegarek paracord

 

OUTDOOROWY ZEGAREK SURVIWALOWY

Poznaj ten zegarek outdoorowy dla każdego żądnego przygód mężczyzny, podróżnika, wędrowca lub człowieka z adrenaliną we krwi potrzebującego zegarka, który pomoże mu rozwiązać wszystkie problemy w sytuacji awaryjnej.

Wyraźnie męski wygląd podkreśla wyraźna i gustowna tarcza, która oferuje wszystkie cechy, jakich potrzebuje współczesny mężczyzna. Zegarek jest również doskonałym dodatkiem do stroju sportowego.

 


 

DARMOWA DOSTAWA

Do tego produktu otrzymasz darmową dostawę na całe zamówienie.

 


 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Długość rozłożonego zegarka: 25 cm
  • Średnica zapiętego zegarka: 7,5 cm
  • Materiał paska: poliester
  • Zegarek wyposażony jest w: kompas, termometr, krzesiwo, gwizdek
  • Kolor: czarny / brązowy - kolor wysyłamy w zalezności od dostępności na magazynie

 


 

NASZA WSKAZÓWKA:

Jeśli wybierasz się na biwak na łonie natury, polecamy tę saperkę wielofunkcyjną.

Często prowadzisz samochów? W takim razie nie możesz przegapić zestawu do bezpiecznego prowadzenia samochodu.

Wypróbuj inne akcesoria i gadżety dla miłośników sportu i turystyki.


 
 
 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: