Organizer do bagażnika na rzepy ograniczniki

Kod: DS17689522
80,75 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj te wyjątkowe organizery samochodowe, które pomogą Ci bezpiecznie i stabilnie trzymać dowolny przedmiot w samochodzie. Doskonale przytrzymają lub zabezpieczą każdy bagaż w Twoim bagażniku.

Niezależnie od tego, czy są to zakupy spożywcze, sprzęt sportowy, narzędzia, czy skrzynka piwa, ograniczniki doskonale nadają się do tego, aby rzeczy nie mogły swobodnie latać po bagażniku. Możesz więc cieszyć się spokojną i wygodną jazdą.

Na spodzie organizerów znajdują się rzepy, dzięki czemu bardzo dobrze trzymają się tekstylnej powierzchni bagażnika. Najwyższej jakości materiały i technologia produkcji premium to gwarancja funkcjonalności i trwałości produktu.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Myjka szyb samochodowych z mikrofibry zapobiega parowaniu szyb samochodowych.

Kup praktyczny organizer na fotel samochodowy, który zapewni Ci porządek i mnóstwo miejsca do odkładania rzeczy.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

KONIEC Z LATAJĄCYMI RZECZAMI W BAGAŻNIKU

Dzięki tym organizerom na stałe pozbędziesz się problemu latających rzeczy w bagażniku Twojego samochodu. Wystarczy podłożyć ogranicznik pod transportowany przedmiot i delikatnie go docisnąć. Sam przedmiot dociska rzep do bagażnika samochodu, co nadaje mu niezwykłą stabilność. Dzięki temu będzie idealnie leżał na swoim miejscu.

 

 organizery do bagażnika

 

IDEALNE NA ZAKUPY

Czy Ty też nie lubisz zakupów porozrzucanym w bagażniku Twojego samochodu? Od teraz koniec z rozsypanymi zakupami, koniec ze zniszczonymi rzeczami. Te organizery są idealne na zakupy i ich późniejszy transport do domu. Ciesz się spokojną i wygodną podróżą ze sklepu do domu.

 

KOMPAKTOWE WYMIARY

Organizer samochodowy do bagażnika ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie utrzymuje na miejscu nawet ciężkie przedmioty. Ciesz się idealnym porządkiem w swoim samochodzie. Organizer pasuje do każdego samochodu.

 

PROSTA OBSŁUGA

Dzięki wysokiej jakości wzornictwu możesz je przymocować w mgnieniu oka, doskonale utrzymują przedmioty na miejscu, zapewniając wsparcie i zabezpieczając torby z zakupami i inne przedmioty. Niezwykle proste i wygodne w użyciu.

 

 organizer do bagażnika samochodu

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Przy produkcji tego produktu zastosowano najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu. Rzep na spodniej stronie ogranicznika przeznaczony jest do wielokrotnego użytku.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary dużego organizera: 45,5 x 19 x 14 cm
  • Wymiary małego organizera: 11 x 19,5 x 14 cm
  • Materiał: plastik
  • Kolor: pomarańczowy
  • Na spodzie znajduje się rzep, który utrzymuje organizer na miejscu
  • Zabezpieczy wszystkie rzeczy w bagażniku - chroni przedmioty przed przemieszczeniem się po samochodzie 

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: