Gruba włóczka do robienia na rękach - czarna - DWUPAK

Kod: DS99964611
Promocja Polecane
85,67 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Czarny kolor to kolor luksusu, pewności siebie, tajemniczości i elegancji. Czerń wspiera pewność siebie, cierpliwość i wytrwałość. Przedstawiamy wyjątkową wełnę do ręcznego dziergania w pięknym czarnym kolorze.

Gruba włóczka do robienia na rękach to rodzaj mega wełny, dzięki której w łatwy i zabawny sposób możesz zrobić na drutach swój własny kocyk, szalik, czapkę, ponczo i inne świetne produkty. Specjalny gruby wzór jest obecnie wielkim hitem.

Produkty wykonane z tej włóczki do robótek na palcach są miękkie, ciepłe i będą również świetnym dodatkiem do wnętrza. Niech Twój ręcznie robiony projekt będzie podziwiany. Włóczka występuje w kilku modnych kolorach.

Bardzo mocna włóczka przeznaczona jest do robótek ręcznych lub na dużych drutach o rozmiarze 20, 30, 35 mm. Dzięki swojej grubości robótka będzie się powiększać z prędkością światła i nie będzie trzeba spędzać dużo czasu na pleceniu.

Opakowanie jest ekonomiczne. Długość jednej włóczki to 31m.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA, CZARNA, SILNA GRUBA WŁÓCZKA DO PLECENIA NA PALCACH

Włóczka gruba do robótek ręcznych ma niesamowitą objętość, jest pleciona z wielu włókien . Ten ekskluzywny materiał ma świetne właściwości. Jest przyjemny i miękki w dotyku, dobrze zatrzymuje ciepło, działa antybakteryjnie i utrzymuje przyjemną temperaturę.

Duże opakowania aż 250g nie drapiącej, delikatnej wełny dziewiarskiej świetie nadaje się do wyjątkowych projektów. Przędza jest wyjątkowo puszysta i miękka, a powstała dzianina jest piękna i stylowa. Dzięki wysokiej jakości produkcji przędza nie skręca się i jest łatwa w obróbce. Używa się jej do tworzenia dzianin, które są dziergane na rękach lub na dużych drutach.

 

 grube włóczki

 

BARDZO MIĘKKA I WYGODNA

Dzięki swojemu składowi gruba włóczka na koc jest niezwykle miękka i wygodna. Dosłownie się w niej zakochasz. Przyjemny miękki kocyk, wygodny szalik, który nie drapie, ciepła czapka, stylowe ponczo, to wszystko da się zrobić z tą super mega włóczką.

 

CUDOWNE DZIERGANE KOCE

Na pewno zauważyłeś nowy trend w postaci ogromnych plecionych koców. Koce są bardzo pomysłowe, stylowe i wyjątkowo ciepłe. Teraz możesz samodzielnie zrobić taki koc w domu, zgodnie z własnymi upodobaniami. Z tą włóczką będzie to niesamowita zabawa.

Koce te są nie tylko ciepłe, ale jednocześnie doskonale spełniają funkcję dekoracyjną. Ogromny pleciony koc nie zostanie przeoczony przez żadnego gościa, a dodatkowo znajomi będą podziwiać Twoje umiejętności.

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Włóczka ma dużą objętość, dzięki czemu uzyskana dzianina przyrasta z dużą prędkością, kolejne rzędy szybko się pojawiają - nie musisz już robić na drutach po nocach przez kilka tygodni. Dodatkowo stworzyliśmy dla Ciebie korzystne zestawy, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Włóczka nadaje się na druty 20, 30, 35 a także do robótek ręcznych – tzw. Arm knitting.

 

 włóczka gruba

 

DZIERGANIE NA RĘKACH

Dzierganie na rękach to metoda wykonywania płaskich tekstyliów ze specjalnej grubej włóczki bez użycia narzędzi, tylko palcami. Czasem dzierganie ręczne odbywa się na ramie lub na formie za pomocą prostych narzędzi. Jako akcesoria do pracy najczęściej wykorzystuje się grube druty.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: długość około 31 m
  • Waga: 250 g
  • Skład: 70% poliester, 30% akryl
  • Czyszczenie: zalecamy prać ręcznie
  • Wielkość gotowej robótki zależy od techniki dziergania i wielkości oczek

 

Wideo:

 

 

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: