Uszczelka pod drzwi antyprzeciąg - dwustronna - DWUPAK

Kod: DS99964674
Promocja Polecane
90,59 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)
 
 

Unikalna ochrona przed przeciągami zapewni Ci doskonałą izolację przed chłodem, unikiem ciepła, owadami, hałasem czy zapachami. To idealne rozwiązanie, które pomoże Ci ocieplić dom o każdej porze roku.

Uszczelka antyprzeciąg nadaje się do różnych typów drzwi wewnętrznych jako najskuteczniejsza ochrona przed przeciągami. Uszczelnij drzwi i pozbądź się przeciągów, hałasu i uniku ciepła. W ten sposób osiągniesz maksymalną oszczędności energii i pieniędzy! Jej zaletą jest wszechstronność – można ją założyć na dowolne drzwi.

Dzięki wyjątkowemu wzornictwu i specjalnym materiałom doskonale uszczelni każde drzwi. Nie przeszkadza w otwieraniu i zamykaniu. Jest uniwersalna, dzięki czemu można ją zastosować na dowolnych drzwiach.


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz wygodny czteropak uszczelki pod drzwi antyprzeciąg, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DOSKONAŁA OCHRONA DRZWI PRZED PRZECIĄGIEM

Ta uszczelka ma wyjątkową cechę - uszczelnia z obu stron. Dlatego daje tak doskonały efekt uszczelnienia. Pomimo tego, że jest dwustronna, nie przeszkadzają jej klasyczne progi, poza tymi bardzo wysokimi progami. Dodatkowo będzie przesuwać się wraz z drzwiami, dzięki czemu nie będziesz musiał jej wyciągać i przestawiać przez cały czas, gdy będziesz chciał przejść do innego pokoju.

 • Ciepło nie unika
 • Ochrona przed przeciągim i kurzem
 • Maksymalna oszczędność energii i pieniędzy
 • Na wszystkie drzwi

 

uszczelka pod drzwi wejściowe

 

CHRONI TWOJE ZDROWIE

Przeciąg jest szkodliwy dla ciebie, twoich dzieci i zwierząt domowych. Długotrwałe narażenie na przeciągi może mieć poważne skutki zdrowotne. Ta uszczelka pod drzwi antyprzeciąg ochroni Twoje zdrowie.

 

OSZCZĘDZNOŚĆ PIENIĘDZY

Na pewno to poznasz, ogrzejesz swój pokój, ale ciepło unika do innych pomieszczeń lub na zewnątrz. Takie straty ciepła są bardzo drogie. Przestań wydawać ciężko zarobione pieniądze na rosnące rachunki za ogrzewanie i klimatyzację. Dobra uszczelka rozwiąże ten problem. Wypróbuj tę skuteczną uszczelkę antyprzeciąg pod drzwiami i oszczędzaj.

 

OCHRONA PRZED PEŁZAJĄCYMI OWADAMI

Dobrze uszczelnione drzwi mogą pomóc chronić Twój dom przed niechcianymi gośćmi, takimi jak pełzające owady, pająki, mrówki, myszy i nie tylko.


uszczelka pod drzwi antyprzeciągowa

 

DOSKONAŁA IZOLACJA AKUSTYCZNA

Ta ochrona przed przeciągiem tak doskonale uszczelni Twoje drzwi, że nie tylko nie będzie wiało po nogach, ale również zapewni lepszą izolację akustyczną. Nie będzie ci przeszkadzać, że dzieci w sąsiednim pokoju grają głośno muzykę.

 

GDZIE MOŻESZ WYKORZYSTAĆ USZCZELKĘ POD DRZWI

Ta specjalna uszczelka pod drzwi jest uniwersalna. Możesz jej użyć na dowolnych drzwiach. Istnieje możliwość zastosowania jej na drzwiach wejściowych, ale oczywiście również na innych drzwiach w mieszkaniu. Wymiary można regulować tak, aby uszczelka idealnie pasowała tylko do Twoich drzwi. Uszczelka jest łatwa do zastosowania na każdej podłodze lub dywanie.

 

JAK UŻYWAĆ USZCZELNIANIA

Korzystanie z ochrony przed przeciągami jest niezwykle łatwe i każdy sobie z tym poradzi. Najpierw zmierz rozmiar drzwi. Skróć uszczelkę zgodnie z wymiarami swoich drzwi. Następnie wsuń uszczelkę pod drzwi.

 

uszczelka antyprzeciągowa

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Uszczelka pod drzwi
 • Oszczędza pieniądze i energię
 • Zdejmowana część zewnętrzna - można ją prać
 • Wymiary: 84 cm ( da się ciąć i skracać)
 • Materiał: polister
 • Pasuje pod drzwi i okna
 • wysyłamy wariant zgodnie z dostępnością zapasów

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: