Kula plazmowa – plasma ball

Kod: DS26487547
Promocja Polecane
174,18 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Przedstawiamy Ci wyjątkową, stylową i wysokiej jakości kulę plazmową, z którą będziesz się świetnie bawić. Ta kula wytwarza strumienie elektrycznych wyładowań i małe błyski.

Wyładowania elektryczne przyciągają uwagę od ponad wieku. Od teraz w każdej chwili możesz oddać się prywatnemu magicznemu przedstawieniu. Dosłownie zakochasz się w tym wyjątkowym i zapierającym dech w piersiach elektrycznym show.

OSTRZEŻENIE: kula jest niezwykle uzależniająca, dzięki czemu nie będziesz mógł oderwać od niej wzroku i przyciągnie uwagę wszystkich w pomieszczeniu. Niemal każdy jest zafascynowany rażącymi jak błyskawica wstrząsami elektrycznymi. Ten niezapomniany widok sprawia, że ​​ta kula jest najbardziej stylowym dodatkiem do każdego gabinetu, pokoju dziecięcego, salonu, słowem wszędzie.

Używanie kuli jest bezpieczne i bezbolesne, jak to tylko możliwe. Nie grozi Ci żadne ryzyko.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj też projektor gwiazd.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA OZDOBA DO JAKIEGOKOLWIEK POMIESZCZENIA

Udowodniono, że ta kula dosłownie przyciąga wzrok. To sprawia, że ​​jest wyjątkowym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy użyjesz jej w gabinecie, pokoju dziecięcym czy salonie, ta kula plazmowa pomoże Ci stworzyć przyjemną i niepowtarzalną atmosferę.

 

ŚWIETLNE SHOW, KTÓRE NIGDY SIĘ NIE ZNUDZI

Plazma to czwarty stan skupienia, obok ciał stałych, cieczy i gazów. Naukowców szczególnie fascynuje fakt, że nikt nie wie, jak zachowa się plazma. To właśnie wykorzystuje ta kula plazmowa. Wyładowania są wyjątkowe i losowe. Dlatego oglądanie tej kuli nigdy Ci się nie znudzi.

 

ELEKTRYCZNOŚĆ JAK NA DŁONI

Kula plazmowa została specjalnie zaprojektowana tak, aby można jej było dotykać i stymulować wyładowania plazmy za pomocą dotyku. Ciesz się niezwykle ekscytującym uczuciem, kiedy kula wiernie naśladuje dotyk Twoich palców.


lampa plazmowa

 

JAK DZIAŁA KULA PLAZMOWA

Uwięziony w tej kuli gaz szlachetny jest wzbudzany przez elektryczność i tworzy włókna plazmy między środkiem kuli a szkłem ochronnym. Dotykając kuli, elektryzujące gazy skupiają się i intensyfikują w piękne, lekkie, niepowtarzalne błyski, które możesz kontrolować, przesuwając dłonią po szklanej powierzchni.

Konstrukcja kuli plazmowej, stworzona przez pioniera elektrycznego, Nikolę Teslę, została zastąpiona w latach 80. przez całkowicie nową, zaktualizowaną konstrukcję, która jest zasilana przez USB.

 

kula elektryczna

 

PLAZMOWA SIŁA ZASIALANA PRZEZ USB

Plazmowa kula zasilana jest przez port USB. Dlatego idealna jest do zasilania przez PC, powerbank lub za pomocą adaptera przez klasyczne gniazdko.

Poprostu ją podłączcie, włączcie i pozwólcie iskrą latać.

 

MAKSYMALNIE BEZPIECZNA

Często jesteśmy pytani, czy kontakt z tą kulą boli i czy jest bezpieczny. Kula jest wykonana z maksymalnym naciskiem na bezpieczeństwo. Nic ci się nie stanie, a dotyk w ogóle nie boli.

Kula plazmowa jest prawie bezgłośna. Jeśli przyłożysz do niej ucho w cichym pomieszczeniu, możesz usłyszeć szeptanie, gdy włókna plazmy rozładowują się, a szklana kula wibruje.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: