Wyjątkowe świecące kamienie 100 szt.

Kod: DS58689904
60,15 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj te niesamowite świecące kamienie, które wykonane są ze specjalnego materiału, który w ciągu dnia pochłania światło, a w nocy świeci. Ich krawędzie są delikatnie polerowane, maksymalnie bezpieczne i nieszkodliwe. Są nietoksyczne więc możesz ich używać również w akwarium.

Możesz je wykorzystywać do niecodziennego ożywienia waszego ogrodu np. na skalniaku, do podświetlenia chodnika, do dekoracji donic i doniczek. Możliwości są nieskończone.

Świecące kamienie w nocy wyglądają niesamowicie i na pewno Ci się spodobają. Zaskoczą Cię też długim czasem świecenia, który trwa bez problemu ponad 8 godzin. Udekoruj ogród i zachwyć się jego wyjątkowością.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny dwupak świecącyh kamieni 200 szt. w promocyjnej cenie albo czteropak świecących kamieni z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRZEPIĘKNE ŚWIECĄCE KAMIENIE

Te specjalne kamienie pochłaniają energię świetlną w ciągu dnia i świecą wieczorem. Kamienie dzięki swoim właściwościom fluorescencyjnym wydają piękny blask, co sprawia niesamowite wrażenie. Czas naświetlania będzie proporcjonalny do czasu ekspozycji zgodnie ze zjawiskiem fluorescencji. Kamienie są odporne na warunki atmosferyczne.


świecące kamienie do ogrodu

 

WYJĄTKOWA DEKORACJA

Możliwości na wykorzystanie tych kamieni są nieskończone. Możesz nimi urozmaicić swój ogród, ułożyć je na ścieżce, wokół kwiatów, upiększyć skalniak lub w inny sposób udekorować przestrzeń koło domu. Stwórzcie noc magii w waszych rabatach kwiatowych, oczkach wodnych, na skalniakach albo innych terenach zielonych. Możecie je wykorzystać również we wnętrzach na przykład w doniczkach, wazonach albo akwariach.

 

DŁUGI EFEKT ŚWIETLNY

Te świecące w ciemności kamienie można ładować w dowolnym świetle, aby zapewnić 1,5 godziny kolorowego i intensywnego świecenia, które z czasem się delikatnie rozmyje. Ciągłe delikatne światło do 8 godzin.

 

ŚWIETNY PREZENT DLA DZIECI

Dzieci pokochają kamienie i ich wykorzystanie do ozdobienia dziecięcego pokoju albo na tworzenie świecących obrazków. Zabawny i edukacyjny sposób aby przedstawić dzieciom pojęcie fluorescencji.


kamienie świecące do ogrodu

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji kamieni użyto najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją ich wyjątkowej funkcjonalności i trwałości. Ich krawędzie są szlifowane, aby były jak najbardziej bezpieczne. Są nietoksyczne, dzięki czemu można je stosować również w akwarium.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów
  • Do użycia wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz
  • Świecą w ciemności
  • Nie wymagają zasilania prądem
  • W opakowaniu znajduje się około 100 sztuk
  • Rozmiary kamieni: około 2 do 3 cm
  • Kolor biały, niebieski, zielony. Wysyłamy zgodnie z dostępnością na magazynie.

 

NASZA WSKAZÓWKA

SPECJALNY ŁAŃCUCH ŚWIETLNY

łańcuch świetlny

Urzekający łańcuch świetlny w atrakcyjny sposób rozwiązuje oświetlenie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. To wyjątkowy element dekoracyjny na różne specjalne i codzienne okazje.

 

 

UROCZA GIRLANDA SOLARNA OGRODOWA

 

girlanda solarna

Odkryj uroczą girlandę solarną, która w prosty i skuteczny sposób stworzy nowy, doskonały wygląd Twojego ogrodu lub patio, zapewniając jednocześnie piękne, wydajne i energooszczędne oświetlenie zewnętrzne.

 

 

SOLARNA LAMPA OGRODOWA

 

solarna lampa

Wysokiej jakości oświetlenie zewnętrzne pomoże Ci maksymalnie uwydatnić Twój wygląd zewnętrzny. Dzięki tej lampie ogrodowej można oświetlić ogrody, ganki, balkony, przestrzenie przed garażem lub domem oraz inne tereny zewnętrzne.

 

 

URZEKAJĄCA PŁYWAJĄCA LAMPKA DO BASENU LED

 

pływająca lampka do basenu LED

Wypróbuj czarującą pływającą lampkę do basenu LED i wyczaruj fantastyczną atmosferę w domu. Nadaje się do każdego rodzaju basenu i z pewnością sprawi Ci radość podczas patrzenia na basen i podczas pływania.

 

 

ORYGINALNE OŚWIETLENIE DO PARASOLA

 

oświetlenie do parasola

 

Poznaj wyjątkowe oświetlenie parasolowe, które pozwala cieszyć się komfortem na świeżym powietrzu nawet po zmroku. Zafunduj sobie przyjemne wieczory na świeżym powietrzu dzięki doskonałemu oświetleniu dp parasola.

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: