Unikalne oświetlenie do parasola ogrodowego

Kod: DS16657321
101,77 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)
 
Poznaj wyjątkowe oświetlenie parasolowe, które pozwala cieszyć się komfortem na świeżym powietrzu nawet po zmroku. Zafunduj sobie przyjemne wieczory na świeżym powietrzu dzięki doskonałemu oświetleniu dp parasola.

 

Instalacja lampy na parasol o rozmiarach 16 x 16 x 2,5 cm jest bardzo prosta. Zapewnia doskonałą jasność z możliwością ustawienia trzech różnych intensywności światła, tj. 4, 20 lub 24 diod LED.

Do obsługi parasola potrzebne są tylko 4 baterie AA, co jest naprawdę łatwą do znalezienia opcją. Czas świecenia wynosi 12 godzin, a strumień świetlny 400 lm.

Dzięki uniwersalnej konstrukcji to profesjonalne oświetlenie nadaje się do masztów parasolowych o średnicy od 2,7 do 4,7 cm. Dzięki niesamowitemu zasięgowi do 20 m zapewni wystarczające oświetlenie nawet w nocy.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz idealny parasol plażowy w promocyjnej cenie.

Tu oferujemy specjalny stojak na parasol z kółkami w obniżonej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ORYGINALNE OŚWIETLENIE DO PARASOLA

Szukasz sposobu na jeszcze lepsze wykorzystanie swojego parasola? Rozwiązaniem może być oryginalne oświetlenie parasola, które oferuje możliwość cieszenia się wieczornym komfortem, nawet gdy robi się ciemno. Dzięki naszemu oświetleniu parasolowemu nic nie powstrzyma Cię przed spędzaniem czasu na świeżym powietrzu, kiedy tylko zechcesz.

 

światło-do-parasola

 

ŁATWA INSTALACJA

Instalacja jest bardzo prosta i wymaga zaledwie kilku minut. Unikalne oświetlenie parasolowe zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do słupów parasolowych o średnicy od 2,7 do 4,7 cm. Po zainstalowaniu można dostosować intensywność światła do własnych potrzeb i okoliczności, wybierając spośród 3 różnych intensywności.

 

DOSKONAŁA JASNOŚĆ

Strumień świetlny 400 lm zapewnia wystarczającą ilość światła, aby cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu, nawet gdy jest ciemno. 12-godzinny czas świecenia gwarantuje długie godziny przyjemnego oświetlenia, a zasięg do 20 metrów pozwoli Ci doskonale widzieć wszystko, co dzieje się wokół Ciebie.

 

3 TRYBY INTENSYWNOŚCI ŚWIATŁA

Specjalne oświetlenie parasola ma 3 tryby świecenia, które można łatwo dostosować do własnych potrzeb. W zależności od potrzeb można włączyć 4, 20 lub 24 diody LED.

Wybór trzech różnych intensywności światła umożliwia dostosowanie oświetlenia do okoliczności. Dzięki temu możesz jeszcze bardziej cieszyć się przebywaniem na zewnątrz. Możesz stworzyć przyjemną atmosferę podczas relaksu lub wzmocnić światło, aby wygodnie czytać książkę lub grać w gry planszowe z rodziną lub przyjaciółmi na zewnątrz, nawet gdy robi się ciemno.

 

lampka-do-parasola

 

PRAKTYCZNE DZIAŁANIE

Niesamowite oświetlenie parasola zasilane jest 4 bateriami AA, które można znaleźć tutaj: dzięki temu takie oświetlenie może być używane w dowolnym miejscu.

Wymiary 16 x 16 x 2,5 cm sprawiają, że oświetlenie parasola nie zajmuje dużo miejsca i można je łatwo przechowywać.

Kabel USB zapewnia szybkie ładowanie akumulatorów.

 

DO PRĘTÓW PARASOLOWYCH O ŚREDNICY 2,7 - 4,7 CM

Dzięki uniwersalnej konstrukcji to wyjątkowe oświetlenie można łatwo zamontować na większości masztów parasolowych o średnicy od 2,7 do 4,7 cm. Pozwoli to każdemu jeszcze bardziej cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu, nawet gdy zrobi się ciemno.

 

DLA WYJĄTKOWEJ ATMOSFERY

Dzięki wyjątkowemu oświetleniu parasolowemu zyskasz nowe możliwości i z łatwością będziesz cieszyć się komfortowymi wieczorami na świeżym powietrzu. Daj się oczarować pięknu zachodu słońca i wyczaruj oryginalną atmosferę dzięki doskonałemu oświetleniu parasolowemu.

 

oświetlenie-parasolowe 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • 3 ustawienia intensywności światła - 4, 20 lub 24 diody LED
  • Strumień świetlny: 400 lm, czas świecenia 12 godzin
  • Zasięg: do 20 m
  • nadaje się do prętów parasoli o średnicy 2,7 - 4,7 cm
  • 4 baterie AA (brak w zestawie)
  • wymiary: 16 x 16 x 2,5 cm
  • Kabel USB
  • Bardzo łatwa instalacja

 

NASZA WSKAZÓWKA

SPECJALNY ŁAŃCUCH ŚWIETLNY

łańcuch świetlny

Urzekający łańcuch świetlny w atrakcyjny sposób rozwiązuje oświetlenie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. To wyjątkowy element dekoracyjny na różne specjalne i codzienne okazje.

 

 

UROCZA GIRLANDA SOLARNA OGRODOWA

 

girlanda solarna

Odkryj uroczą girlandę solarną, która w prosty i skuteczny sposób stworzy nowy, doskonały wygląd Twojego ogrodu lub patio, zapewniając jednocześnie piękne, wydajne i energooszczędne oświetlenie zewnętrzne.

 

 

SOLARNA LAMPA OGRODOWA

 

solarna lampa

Wysokiej jakości oświetlenie zewnętrzne pomoże Ci maksymalnie uwydatnić Twój wygląd zewnętrzny. Dzięki tej lampie ogrodowej można oświetlić ogrody, ganki, balkony, przestrzenie przed garażem lub domem oraz inne tereny zewnętrzne.

 

 

URZEKAJĄCA PŁYWAJĄCA LAMPKA DO BASENU LED

 

pływająca lampka do basenu LED

Wypróbuj czarującą pływającą lampkę do basenu LED i wyczaruj fantastyczną atmosferę w domu. Nadaje się do każdego rodzaju basenu i z pewnością sprawi Ci radość podczas patrzenia na basen i podczas pływania.

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: