DWUPAK - Solarna lampa owadobójcza – zewnętrzna

Kod: DA81040436
321,83 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę mocną lampę owadobójczą, która pomoże Ci pozbyć się natrętnych owadów na Twoim ogrodzie czy tarasie. Zwalcza komary, muchy ale i inne latające owady.

Za pomocą nowoczesnej technologii UV, światło przyciąga owady a te po kontakcie z lampą umierają. Urządzenie możesz wykorzystywać gdziekolwiek na ogrodzie, działce, tarasie, balkonie czy innym miejscu na zewnątrz.

Wyjątkowy opatentowany design gwarantuje, że lampa jest stuprocentowo bezpieczna, nietoksyczna i nieszkodliwa dla dzieci, dorosłych, psów, kotów i innych zwierząt domowych. Jest to tak skuteczne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z irytującymi komarami i muchami.

Poznajcie ten najefektywniejszy sposób na ochronę waszego ogrodu. Zasilanie za pomocą panela solarnego i wbudowanych baterii zapewni, że urządzenie będzie działać całą noc. Najwyższej jakości materiały są gwarancją funkcjonalności i żywotności produktu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNĄ SOLARNĄ LAMPĘ OWADOBÓJCZĄ

Szukasz rozwiązania, które raz na zawsze rozprawi się z natrętnymi komarami? Chcesz pozbyć się natrętnych much ze swojego ogrodu? Dajemy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci z uciążliwymi owadami. Ten wyjątkowy łapacz jest niezwykle skuteczny, ale jednocześnie całkowicie bezpieczny.

 • Specjalna technologia UV
 • Prosta instalacja i obsługa
 • Nietoksyczny, bez chemikaliów, bez trucizny
 • Zasilanie za pomocą panela solarnego
 • Na komary, muchy, latające i pełzające owady

 solarna lampka owadobójcza

 

JAK DZIAŁA LAMPA NA KOMARY I OWADY

Ta wyjątkowa lampa wykorzystuje najnowocześniejszą technologię UV, dzięki której wabi owady. Dzięki tej metodzie owady są przyciągane do lampy. W momencie kiedy dotkną lub otrą się o urządzenie, zostają porażone ładunkiem elektrycznym i macie z nimi spokój.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNA

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób usuwania owadów z ogrodu. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych sprayów, które są szkodliwe dla zdrowia. Po prostu zainstaluj to urządzenie elektroniczne na zewnątrz, włącz je i obserwuj, jak pomaga wyeliminować irytujące szkodniki! Za pomocą nowoczesnej technologii UV pomoże pozbyć się komarów, much, os, moli...

 środek na komary

 

JAK UŻYWAĆ LAMPY

Przed pierwszym użyciem lampy, należy ją naładować na słońcu 1 aż 2 dni. Naciśnij przycisk ON, aby włączyć urządzenie. Możesz wybrać oświetlenie UV przyciągające owady lub dekoracyjne. Dioda włączana jest czujnikiem zmierzchu.

 

GDZIE UMIEŚCIĆ LAMPĘ

Umieść pułapkę na owady na zewnątrz w miejscu, które chcesz chronić. Idealnie nadaje się na ogrody, pola namiotowe, pola biwakowe, balkony, na tarasy i wszędzie tam, gdzie trzeba uporać się z natrętnymi owadami. Umieść łapacz na otwartej przestrzeni, tak aby nic go nie zasłaniało i aby do lampy był łatwy dostęp.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego środka owadobójczego zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że lampa będzie wytrzymała. Dodatkowo pułapka na owady wyposażona jest w wysokiej jakości baterię, która zasilana jest z panelu słonecznego. To ochroni Cię przez 24 godziny przy użyciu zielonej energii.


lampa na komary

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Solarna INSECT CAMP LED / UV lampa
 • Zabija owady prądem elektrycznym
 • Skutecznie walczy z muchami, komarami, molami, osami i innymi latającymi owadami
 • Czas świecenia to aż 8 godzin przy pełnym naładowaniu baterii
 • 2 tryby pracy: białe LED swiatło dekoracyjne/ UV LED światło owadobójcze
 • Światło włącza się o zmierzchu – włącznik ON/OFF

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: