Rurkowy tor samochodowy

Kod: DS14359443
164,39 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Czy masz w domu małego zawodnika? Ten wyjątkowy rurkowy tor wyścigowy z pewnością sprawi mu radość. Możesz zbudować ten specjalny tor na wysokość lub szerokość. Unikalny samochodzik porusza się po nim z dużą prędkością, łamiąc wszelkie prawa grawitacji.

Tor wykonany jest ze specjalnego utwardzanego tworzywa sztucznego, a dzięki specjalnym komponentom można nadać mu dowolny kształt. Możesz łączyć ze sobą kilka torów jednocześnie. Możesz go łatwo przebudować i tworzyć różne zakręty, kręgi, wiadukty, przejścia podziemne i wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy.

Doskonale rozwija kreatywność, pomysłowość i inteligencję. Ten tor to wyjątkowy prezent dla każdego miłośnika samochodów, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ten produkt słusznie zdobył tytuł Zabawki Roku. Wszyscy będą się nim bawić, duzi i mali, wszyscy pokochają ten tor.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY TUBOWY TOR WYŚCIGOWY WSPIERAJĄCY KREATYWNOŚĆ

Ten wyjątkowy tor wyścigowy zachęca do kreatywności i zabawy z samochodami w nowy sposób. W przeciwieństwie do klasycznych torów, które mają stały kształt, tubowy tor wyścigowy możesz ustawić w dowolny sposób. Możesz budować wiadukty, przejścia podziemne, zakręty, budować zarówno na szerokość, jak i na wysokość. Ponadto jest w pełni kompatybilny, więc możesz połączyć kilka torów wyścigowych jednocześnie, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia z gry. Stwórz nowoczesny wygląd, ciesz się atmosferą i baw się w dobrym stylu.


szybki tor wyścigowy

MOCNY SAMOCHODZIK

W opakowaniu znajduje się specjalny samochodzik. Samochodem steruje się za pomocą dołączonego kontrolera. Następnie wystarczy włączyć samochód, włożyć go to tuby i cieszyć się jego szybką jazdą po wszystkich pułapkach, które dla niego przygotujesz. Za mało nieskończonych możliwości w budowie torów i chciałbyś czegoś wyjątkowego? Wyłącz światła i pozwól, aby autostrada rozświetliła pokoj dzięki oświetleniu LED samochodu.

 

PROSTA BUDOWA TORU

Części są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Są uniwersalne, więc nie musisz szukać konkretnych części, aby do siebie pasowały. Stworzenie nowej autostrady będzie wygodne i szybkie nawet dla mniejszych dzieci.

 

IDEALNY PREZENT

Dzieci kochają tory wyścigowe, a jednocześnie uwielbiają tworzyć nowe rzeczy. Ten tor łączy obie aktywności, możliwość tworzenia i jednoczesnej zabawy ukochanym samochodzikiem. To właśnie te cechy sprawiają, że ten produkt jest wyjątkowym prezentem dla młodych i starszych, dziewcząt i chłopców.

 

szybki tor rurkowy

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Wymiary samochodu: około 7 x 2,5 x 2,5 cm
 • Wymiary pilota: 11,5 x 4,5 x 2,5 cm
 • Zasilanie pilota: 2 x bateria AA (nie jest częścią opakowania)
 • Dla dzieci od lat 5
 • Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.- możliwość połknięcia małych części
 • Należy bawić się pod nadzorem osoby dorosłej
 • Tor wyścigowy można dobrowolnie układać na wysokość i szerokość
 • Samochodzik włącza się przyciskiem ON/OFF
 • Kabel USB do ładowania samochodziku

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • 1 x zestaw rurek i łączeń
 • 1 x samochodzik
 • 1 x pilot
 • 1 x kabel USB

 

Wideo:

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: