Fantastyczny tor wyścigowy DINO

Kod: DS24805935
169,39 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Odkryj ten wyjątkowy tor samochodowy w stylu DINO, który zapewnia niesamowitą zabawę, a jednocześnie buduje kreatywność i pomysłowość. Możesz łatwo przebudować tor i tworzyć różne zakręty, okręgi, wiadukty, przejścia podziemne, mosty i wszystko, co przyjdzie Ci do głowy.

Tor składa się z aż 271 części i zawiera samochód na akumulator. Autko z łatwością pokonuje wyjątkowy tor, co uatrakcyjnia zabawę.

Wykonany jest ze specjalnego utwardzanego tworzywa sztucznego, a dzięki specjalnym komponentom jest plastyczny i elastyczny. Doskonale rozwija kreatywność, pomysłowość i inteligencję. Tor ten to wyjątkowy prezent dla każdego miłośnika motoryzacji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Wszyscy chętnie będą bawić się tym torem samochodowym, każdemu się spodoba. Rewelacyjną zabawę zapewni także 8 figurek dinozaurów oraz naklejki, które ożywią cały tor.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

WYJĄTKOWY TOR WYŚCIGOWY DINO, KTÓRY ROZWIJA KREATYWNOŚĆ

Ten wyjątkowy tor samochodowy zachęca do kreatywności i zabawy samochodami w nowy sposób. W przeciwieństwie do klasycznych torów samochodowych, które mają niezmienny kształt, możesz układać te tory dosłownie w dowolny sposób. Można budować wiadukty, przejścia podziemne, zakręty, mosty o różnych kształtach i rozmiarach. Ponadto jest w pełni kompatybilny, dzięki czemu można połączyć kilka torów dla jeszcze lepszych wrażeń z gry. Stwórz nowoczesny wygląd, ciesz się atmosferą i baw się w wyjątkowy sposób.

 

tor wyścigowy DINO

 

MOCNY SAMOCHÓD

Częścią pakietu jest specjalny samochodzik-zabawka. Wkładasz do niego 1 baterię AA. Wszystko, co musisz zrobić, to włączyć samochodzik, ustawić go na torze i cieszyć się jego szybką jazdą po wszystkich przygotowanych na niego pułapkach. Nie zadowalają Cię nieskończone możliwości budowania toru i chcesz doświadczyć czegoś wyjątkowego? Dzięki dołączonym naklejkom możesz doskonale ożywić tor.

 

PRZYCIĄGA UWAGĘ

Uwaga, tor samochodowy przyciąga uwagę i czasami trudno oderwać od niego dzieci. Dzięki wyjątkowemu stylowi DINO stanie się częścią Twojej codziennej przygody. Dzieci dosłownie go uwielbiają.

 

PROSTE SKŁADANIE

Części zostały zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Są uniwersalne, więc nie musisz szukać, która część do której pasuje. Stworzenie nowego toru samochodowego będzie wygodne i szybkie nawet dla mniejszych dzieci.

 

zabawny tor samochodowy DINO

 

IDEALNY PREZENT

Dzieci uwielbiają tory samochodowe i jednocześnie uwielbiają tworzyć nowe rzeczy. Ta autostrada łączy jedno i drugie. Możliwość tworzenia i jednoczesnej zabawy swoim ukochanym autkiem. To właśnie te cechy sprawiają, że ten tor samochodowy jest wyjątkowym prezentem dla młodych i starszych, dziewcząt i chłopców.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Materiał: tworzywo sztuczne
 • możliwość rozbudowy o inne zestawy
 • całkowita ilość elementów: 271
 • długość toru: 360 cm

 

Zestaw zawiera:

 • 240 elementów toru
 • 8 elementów mostu
 • 1 samochód
 • 8 figurek dinozaurów
 • 2 tunele w kształcie głów dinozaurów
 • 4 palmy
 • 4 złącza 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: