Wydajne akumulatorowe nożyce ogrodowe

Kod: DS72720248
440,64 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

Zapewnij swoim drzewom profesjonalną pielęgnację. Sekator akumulatorowy to pomysłowe rozwiązanie do pielęgnacji gałęzi drzew i krzewów. Nagrodą za wysokiej jakości pielęgnację będą zbiory, z których dumni są profesjonalni ogrodnicy.

Połączenie ergonomicznie ukształtowanego uchwytu i ostrych ostrzy gwarantuje wygodną, szybką i łatwą pracę w ogrodzie. Sekator bezprzewodowy zapewnia wystarczającą ilość światła w koronach drzew, aby cieszyć się wyjątkowymi zbiorami.

Wyjątkową cechą tych sekatorów jest silnik elektryczny, dzięki któremu można z łatwością ciąć nawet grubsze gałęzie. Praca w ogrodzie już nigdy nie będzie tak męcząca.

Sekator akumulatorowy może być używany do wszystkich rodzajów drzew i roślin. Stanie się nieocenionym pomocnikiem podczas przycinania. Docenisz również praktyczny futerał, który ułatwia przechowywanie i przenoszenie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

W ofercie mamy również przegubowy sekator teleskopowy, który poradzi sobie także z grubszymi gałęziami.

Zobacz więcej praktycznych akcesoriów ogrodowych do użytku w każdym ogrodzie i wokół domu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

PROFESJONALNY SEKATOR BEZPRZEWODOWY

Sekator akumulatorowy zapewnia najwyższą jakość, niezawodność i wydajność potrzebną do perfekcyjnej pielęgnacji ogrodu.

Używasz starych sekatorów, od których bolą Cię ręce? Już nie musisz. Niedokładne cięcie, które uszkadza gałęzie drzewa, również należy już do przeszłości. Dzięki sekatorowi akumulatorowemu będziesz profesjonalistą.

 • Przycinanie drzew owocowych bez wysiłku
 • Cicha praca
 • Czas pracy baterii do 2 godzin
 • Antypoślizgowy i ergonomicznie ukształtowany uchwyt
 • Ostre ostrze zapewnia doskonałe cięcie
 • Praktyczny futerał do wygodnego przenoszenia i przechowywania nożyczek, ładowarki i akumulatora

 

sekator-akumulatorowy

 

PROFESJONALNA PRACA, KTÓRĄ MOŻE WYKONYWAĆ KAŻDY

Sekatory akumulatorowe zostały zaprojektowane tak, aby praca z nimi była wygodna, łatwa i przede wszystkim bezpieczna. Sekret tkwi w silniku elektrycznym, który generuje niezbędną moc zamiast użytkownika. Wszystko, co musisz zrobić, to pociągnąć za spust.

 

ELEKTRONARZĘDZIA NIE MUSZĄ BYĆ HAŁAŚLIWE

Odkryj wyjątkowe zalety sekatora akumulatorowego i ciesz się jego cichą pracą. Wszystko, co usłyszysz, to dźwięk dobrego, ostrego cięcia.

 

NIEZWYKŁA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Dzięki akumulatorowi możesz używać nożyczek do niezwykle prostych prac w ogrodzie nawet przez 2 godziny. Po dwugodzinnym ładowaniu sekator bezprzewodowy jest gotowy do dalszej pracy z pełną mocą.

 

sekator

 

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT PRACY

Maksymalne bezpieczeństwo dzięki antypoślizgowemu wykończeniu uchwytu. Stabilność jest nieoceniona, zwłaszcza podczas przycinania grubszych gałęzi. W połączeniu z ergonomicznym kształtem zapewnia bezpieczeństwo i komfort w jednym.

 

OSTRE OSTRZA ZAPEWNIAJĄ DOSKONAŁE CIĘCIE

Odkryj maksymalną ostrość i precyzję cięcia. Ekskluzywny materiał ostrzy zapewnia profesjonalną pracę w każdych warunkach. Jednocześnie są one bardzo wytrzymałe, dzięki czemu sekator akumulatorowy będzie Ci służył przez wiele lat.

 

NIEOCENIONA PRAKTYCZNOŚĆ

Sekator akumulatorowy jest częścią zestawu, który zawiera również ładowarkę, akumulator i narzędzia do montażu ostrzy. Wszystko to znajduje swoje miejsce w praktycznym futerale, który sprawia, że przenoszenie jest znacznie wygodniejsze.

 

wydajne akumulatorowe nożyce ogrodowe

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Maksymalna średnica cięcia: 20 - 30 mm
 • Materiał ostrza: metal
 • Czas ładowania: 1 - 2 h
 • Czas pracy: 2 godziny
 • Kolor produktu jest wysyłany w zależności od dostępności w magazynie.

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: