Mata teflonowa na grilla nieprzywierająca - CZTEROPAK

Kod: DE99964663
154,55 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 4 sztuki maty teflonowej na grilla, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Teflonowa mata grillowa sprawi, że Twoje jedzenie będzie miękkie, niespalone, soczyste i smaczne. Podczas grillowania na macie teflonowej nie musisz się martwić o przypalenie. Teflon jako materiał jest nieprzywierający, a mięso nie przywiera do maty nawet na rozpalonym grillu. Dużą zaletą jest również to, że krojone warzywa czy mięso nie mogą spaść z maty do ognia.

Doskonała przewodność cieplna pomaga w szybkim przygotowywaniu potraw. Inne zalety teflonu to bezpieczeństwo zdrowotne, mata nie nasiąka i jest odporna na na ciepło do 260°C.

Mata może być używana na grillu lub w piekarniku. Możesz przygotowywać mięso, ryby, warzywa, jajka, a także ciasta i inne potrawy. Czyszczenie jest bardzo łatwe i szybkie. Podkładka nadaje się do wielokrotnego użytku.


 

Sprawdź nasze inne produkty i gadżety do grillowania.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA MATA TEFLONOWA DO GRILLA

Ta wyjątkowa, wielofunkcyjna teflonowa mata grillowa uprości każde grillowanie. Nadaje się do wszystkich rodzajów żywności od mięsa, ryb, warzyw po jajka. Jedzenie pozostaje miękkie, nieprzypalone, soczyste i smaczne. Mata leży bezpośrednio na grillu, więc już nigdy nic nie spadnie z rusztu. Nie grillujesz? To nie ma znaczenia, podkładka może służyć jako zdrowy talerz przy robieniu pizzy, wypieku domowych chlebów czy pysznego ciasta. Nadaje się do wszystkich rodzajów żywności.


maty teflonowe na grilla

 

ZDROWSZE GOTOWANIE

Jedzenie nie przykleja się do nieprzywierającej powierzchni, dzięki czemu do przygotowania posiłków można użyć mniej oleju. Takie gotowanie jest zdrowsze i smaczniejsze.

 

ŁATWE CZYSZCZENIE

Po grillowaniu wystarczy przetrzeć matę, a następnie zmyć płynem do mycia naczyń. Możesz jej używać wielokrotnie. Łatwe przechowywanie – wystarczy złożyć lub zwinąć. Możliwość dostosowania do wszystkich rozmiarów i kształtów grilli.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do wykonania tej maty grillowej użyto najwyższej jakości materiałów, aby zachować maksymalną wytrzymałość produktu. Podkładka nadaje się do wielokrotnego użytku.

 

mata do grillowania

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Wymiary: 33 x 40 cm
 • Materiał: teflon
 • Teflonowa mata na ruszt wielokrotnego użytku
 • Łatwe czyszczenie
 • Do użytku w temperaturze do 260°
 • Nie używaj ostrych przedmiotów na macie
 • Uwaga: Mata przeznaczona jest do grillowania. Nie używaj podkładki bezpośrednio nad otwartym ogniem. Nie kładź na macie metalowych przedmiotów ani naczyń, ponieważ mogą zarysować powierzchnię maty.
 • Przed każdym użyciem umyj matę
 • Po grillowaniu matę wystarczy przetrzeć i umyć wodą z płynem do mycia naczyń
 • Maty nie składaj i zmieniaj jej kształtu bo mogłoby to ją uszkodzić
 • 4 x mata teflonowa na grilla nieprzywierająca

 

Wideo:

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: