DWUPAK - Karmnik dla ptaków na okno i balkon

Kod: DS99964721
Promocja Polecane
115,19 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Opakowanie zawiera 2 sztuki karmnika dla ptaków w PROMOCYJNEJ CENIE.

Poznaj ten wyjątkowy karmnik dla ptaków, który możesz bezpiecznie przymocować do okna. Możesz go używać w mieszkaniu, domu lub na balkonie. Dzięki wyjątkowo mocnej przyssawce karmnik utrzyma się na swoim miejscu. Duży zbiornik sprawia, że ​​jego obsługa jest tak łatwa, jak to tylko możliwe.

Najwyższej jakości materiały, specjalna konstrukcja i opatentowana technologia produkcji zapewniają maksymalną żywotność i funkcjonalność produktu. Wszystkie te cechy sprawiają, że karmnik jest produktem premium w swojej kategorii cenowej.

Teraz każdy może pomóc ptakom i nie potrzebujecie nawet ogrodu. Wystarczy zamocować karmnik, napełnić go i po prostu cieszyć się widokiem szczęśliwych ptaków.”


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziecie wygodny zestaw 3 karmników dla ptaków z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Zainspirujcie się innymi gadżetami dla domowych pupili.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POMÓŻ GŁODNYM PTASZKOM

Wraz z nadejściem mroźnych zimnych mięsiecy przybywa również głodnych ptaszków, które są zależne od naszej pomocy. Kupując karmnik, możesz uratować życie kilku ptakom. Karmnik ten jest specjalnie zaprojektowany dla osób mieszkających w mieszkaniach jak i w domach. W ten sposób naprawdę każdy może mieć taki karmnik w swoim domu.


unikalny karmnik dla ptaków

 

NA OKNO MIESZKANIA, DOMU LUB NA BALKON

Dzięki super silnej przyssawce karmnik można przymocować na okno domu, mieszkania lub na balkonie. Przyssawkę możesz zdjąć i wykorzystać karmnik również w ogrodzie.

 

WIELKI PODAJNIK KARMY

Wielką zaletą tego karmnika jest odpowiednio duży podajnik karmy, do którego wsypuje się karmę dla ptaków. Dzięki spadowi karma automatycznie uzupełnia się w razie potrzeby. W ten sposób nie musisz się martwić, że zapomnisz o uzupełnieniu pokarmu, a Twoje ptaki nie będą zimą głodować .

 

SILNA PRZYSSAWKA

Karmnik wyposażony jest w bardzo mocną przyssawkę, która zwiększa stabilność i zapobiega niepożądanemu spadnięciu z okna. Łatwo się przyczepia i świetnie trzyma.


 praktyczny karmnik dla ptaków

 

MATERIAŁY PREMIUM

Do produkcji tego karmnika zastosowano najwyższej jakości materiały i opatentowaną technologię produkcji. Dzięki temu podajnik jest maksymalnie bezpieczny, mocny i trwały. Masz pewność, że posłuży wam przez wiele lat. Ciesz się spokojnym obserwowaniem szczęśliwych ptaków.

 

JAK UŻYWAĆ KARMNIKA

Szkło należy dokładnie odtłuścić przed przypocowaniem podajnika. Następnie namocz przyssawkę, a potem przymocuj ją do szkła. W ten sposób przyssawka będzie bezpiecznie przymocowana do szkła. Wsyp karmę do podajnika karmy.

 

JAKĄ KARMĘ WYBRAĆ

Najczęściej wybieranym pokarmem dla ptaków jest proso, mak, siemię lniane, kruszone orzechy czy ziarna słonecznika. Najbardziej odpowiednim pożywieniem są surowe ziarna. Nieodpowiednie są resztki kuchenne, makarony, produkty wędzone i pikantne lub zepsute jedzenie.


karmienie ptaków

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: cca 15 × 15 × 6cm
  • Materiał: wysokiej jakości plastik

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: