Praktyczna mini piła łańcuchowa akumulatorowa

Kod: DS66679462
498,95 zł / szt.
Aktualnie niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Wypróbuj praktyczną mini piłę łańcuchową z uchwytem antypoślizgowym. Jest doskonałym pomocnikiem przy ścinaniu drzew, krzewów, winogrona oraz przy cięciu w trudno dostępnych miejscach. Możesz jej również używać w dowolnym miejscu w domu lub na działce.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i bardzo małej wadze ta elektryczna piła ręczna do drewna działa bardzo łatwo, wygodnie i wydajnie.

Jest to jedno z najbardziej odpowiednich i użytecznych narzędzi dla każdego ogrodnika, majsterkowicza - zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Wyjątkową wydajność mini piły łańcuchowej do drewna zapewnia wysokiej jakości rodzaj baterii, dzięki której można naprawdę długo pracować z piłą.

Za pomocą tej mini piły możesz łatwo, szybko i bezpiecznie obcinać i kształtować drzewa oraz inne rośliny i krzewy w swoim ogrodzie według uznania!

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNA MINI PIŁA ŁAŃCUCHOWA ELEKTRYCZNA DO DREWNA

Czy chcesz szybko i łatwo obciąć w swoim ogrodzie rośliny, krzaki lub drzewa? Potrzebujesz przyciąć deski lub drewno? Możesz to zrobić bardzo łatwo za pomocą ergonomicznej, bardzo wygodnej mini piły łańcuchowej.

Obsługa piły ręcznej jest niezwykle bezpieczna dzięki antypoślizgowej rękojeści, a jej niewielka waga pozwala na pracę jedną ręką. Jednocześnie jej metalowa rama z elementami z tworzywa sztucznego zwiększa wytrzymałość.


mini piła łańcuchowa akumulatorowa

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI ŁAŃCUCH

Ta bezprzewodowa elektryczna piła posiada wysokiej jakości łańcuch, który jest niezwykle mocny i ostry. Został opracowany tak, aby cięcie przebiegało płynnie, wygodnie i łatwo.

 

SILNY AKUMULATOR

Doskonała mini piła łańcuchowa wykorzystuje miedziany silnik o wysokiej wydajności. Ten bardzo dobrej jakości silnik o wysokim momencie obrotowym umożliwia szybkie i wydajne cięcie. Rezultatem będzie doskonale zagospodarowany ogród w krótkim czasie.

 

BEZPIECZNE I EFEKTYWNE CIĘCIE

  • Ergonomiczna konstrukcja mini piły łańcuchowej, antypoślizgowy uchwyt i wysokiej jakości łańcuch są ważnymi czynnikami bezpieczeństwa podczas cięcia drewna.
  • Zęby łańcucha idealnie dopasowują się do kory i do wnętrza drewna, niezależnie od wilgotności i wieku drewna. Piła łańcuchowa nie podskakuje nawet podczas cięcia grubszych gałęzi.
  • Ergonomiczna konstrukcja piły zapewni doskonały chwyt i pełną kontrolę nad cięciem – będzie takie, jak tego chcesz.


mini piła łańcuchowa elektryczna

 

DOSKONAŁY TYP BATERII

Ta elektryczna piła łańcuchowa do drewna wykorzystuje wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy o pojemności 1500 mAh, który po naładowaniu wytrzyma wystarczającą liczbę cięć. Zapewnia do 10 razy dłuższą żywotność niż konwencjonalne baterie. Proces ładowania jest również bardzo szybki.

 

ŁATWA DO PRZENOSZENIA

Dzięki wadze 700 g i całkowitej długości 33 cm ta mini piła jest bardzo łatwa do przenoszenia. Będzie idealnym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować.

Lekka konstrukcja piły elektrycznej sprawia, że ​​użytkowanie, przenoszenie i przechowywanie wymagają minimalnego wysiłku.

Zostań praktycznym ogrodnikiem i majsterkowiczem

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Napięcie (DC): 24 V / 36 F
  • Bateria: litowo-jonowa
  • Pojemność baterii: 1500 mAh, 55,5 Wh
  • Napięcie: 100-240 V (zmienne napięcie), 50-60 Hz
  • Opakowanie zawiera: łańcuchową piłę akumulatorową, baterię, ładowarkę, klucz
  • Kolor: zielono-czarny

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: