DWUPAK - Wyjątkowe kulki magnetyczne 3 mm

Kod: DA99962076
228,22 zł –17 %
kulki magnetyczne dwupak
228,22 zł –17 % 188,91 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj wyjątkowe kulki magnetyczne, które budują kreatywność, myślenie, koordynację ruchową, a jednocześnie są niezwykle zabawne. Spędzisz z nimi niesamowicie kreatywne godziny.

Kulki magnetyczne wykonane są z najwyższej jakości magnesów neodymowych, które doskonale przyciągają i doskonale trzymają. Dlatego możesz z nich tworzyć różne przedmioty o różnych kształtach.

Doskonale sprawdzają się jako kreatywna zabawka dla dzieci lub jako pomoc antystresowa dla dorosłych. Dzięki pięknemu opakowaniu idealnie sprawdzą się jako prezent dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

Ta łamigłówka podbiła serca milionów za swoją doskonałość, prostotę i wyjątkowość. Doskonale rozwija kreatywność, pomysłowość i inteligencję. Dołącz do miłośników neocube a masz gwarancję, że je pokochasz.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI KULEK MAGNETYCZNYCH

  • Wyjątkowa i ekscytująca zabawa dla rodziny i przyjaciół
  • Niezwykła wrażenia z trójwymiarowej gry
  • Rozwój zdolności manualnych
  • Naturalny rozwój wyobraźni przestrzennej
  • Możesz połączyć kilka zestawów


magnetyczne kulki

 

WYJĄTKOWA GRA WSPIERAJĄCA KREATYWNOŚĆ

Ta wyjątkowa łamigłówka w nowy sposób wspiera kreatywność, cierpliwość i myślenie przestrzenne. Dzięki tej układance zapewnisz sobie godziny zabawy. Zabawa kulkami neocube ćwiczy obie półkule mózgu, wymaga twórczej i przestrzennej wyobraźni oraz rozwija umiejętność tworzenia struktur. Silne pole magnetyczne pozwala na tworzenie niesamowitych kształtów geometrycznych i przestrzennych. W ten sposób doskonale rozwija kreatywność, wyobraźnię i pomysłowość.

 

CO MOŻESZ STWORZYĆ ZA POMOCĄ KULEK MAGNETYCZNYCH?

Z kulek magnetycznych możesz stworzyć różne przedmioty o dowolnych kształtach zgodnie ze swoją kreatywnością. Może to być kilka oddzielnych sekcji, które możesz później połączyć, aby stworzyć większy przedmiot. Możesz łączyć wiele zestawów. Po prostu pozwól swojej kreatywności zaszaleć.

 

DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Idealny prezent dla dzieci i dorosłych. Świetny zestaw z kulkami to idealny prezent dla dzieci, który pomaga poprawić myślenie przestrzenne, rozwijać zdolności twórcze i artystyczne. To także świetny sposób na wspólne spędzanie czasu dla rodziców i dzieci. Świetnie nadaje się dla dorosłych jako terapia antystresowa.


magnesowe kulki

 

IDEALNY PREZENT

Wszystkie dzieci i dorośli uwielbiają zagadki. Uwielbiają rozwiązywać nowe zadania i wyzwania. Ta zagadka to legenda. Kulki zdobyły serca milionów fanów. Dołącz do nich. Ponadto kulki magnetyczne są popularnym prezentem na Boże Narodzenie, urodziny, ale także dla współpracowników, do biura i na inne okazje. Produkt zawiera piękne i mocne opakowanie, które idealnie sprawdzi się jako prezent dla każdego.

 

WYSOKA JAKOŚĆ

Przy produkcji tych kulek magnetycznych użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej technologii produkcji, aby zapewnić jak największy poziom zabawy i wrażeń. Zestaw zawiera dużą i praktyczną ilość kulek wykonanych z mocnych magnesów neodymowych o średnicy 3 mm, które zapewnią wiele godzin wspaniałej umysłowej zabawy. Mocno przyciągające magnesy tworzą niesamowite i ciekawe puzzle.


kulki magnesowe

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • kolor: srebrny
  • średnica: 3mm
  • Zapakowane w pudełko
  • Wymiary pudełka: wysokość 4,5 cm, średnica: 6,5 cm
  • Wymiary neocube: 3 x 3 x 3 cm

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.