Wyjątkowe klocki magnetyczne konstrukcyjne

Kod: DS37253116
124,95 zł –3 %
klocki magnetyczne
124,95 zł –3 % 120,03 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj wyjątkowy zestaw magnetyczny, który jest niezwykle zabawny, buduje kreatywność, myślenie, a jednocześnie rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Spędź z nim godziny kreatywnej zabawy.

Szukasz odpowiedniego prezentu dla dzieci lub rodzin z dziećmi? Zestaw klocków magnetycznych jest idealną kreatywną i jednocześnie edukacyjną zabawką dla dzieci, ale także dorośli w pełni wykorzystają swoją nieskrępowaną wyobraźnię. Idealnie nadaje się zatem na prezent dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

Ten wyjątkowy zestaw klocków magnetycznych opiera się na zasadach pola magnetycznego, poszczególne elementy doskonale się przyciągają i trzymają. Dlatego możesz z nich tworzyć konstrukcje wszystkich kształtów.

Zestaw magnetyczny - rewolucyjna łamigłówka magnetyczna podbiła serca milionów za swoją doskonałość, prostotę i wyjątkowość. Doskonale rozwija kreatywność, pomysłowość i inteligencję. Odkryj jego urok a na pewno go pokochasz.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy wygodny dwupak klocków magnetycznych, do ktorego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 KLOCKI MAGNETYCZNE - NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

 • Wyjątkowa i ekscytująca zabawa dla rodziny i przyjaciół
 • Trójwymiarowe wrażenia z gry
 • Rozwój kreatywnego myślenia
 • Naturalnie uczy dzieci cierpliwości i koncentracji
 • Rozwój motoryki małej, koordynacja wzrokowo-ruchowa
 • Poprawa umiejętności rozróżniania kolorów
 • Fizyka w praktyce – edukacyjny charakter zestawu magnetycznego
 • Naturalny rozwój wyobraźni przestrzennej
 • Możesz łączyć wiele zestawów

 

magnetyczne klocki

 

WYJĄTKOWA ZABAWA WSPIERAJĄCA KREATYWNOŚĆ

Ta wyjątkowa łamigłówka rozwija kreatywność, cierpliwość i myślenie przestrzenne w zupełnie nowy sposób. Jak to działa? Ponieważ ten urzekający zestaw jest magnetyczny, możesz użyć różnych plastikowych patyczków i kulek magnetycznych do złożenia ciekawych kształtów, zgodnie z instrukcją lub swoją wyobraźnią. W ten sposób niesamowicie rozwija się wyobraźnia twórcza i przestrzenna oraz umiejętność tworzenia konstrukcji.

 

KLOCKI MAGNETYCZNE - CO MOŻESZ Z NICH STWORZYĆ?

Zestawy magnetyczne konstrukcyjne dla dzieci to źródło ogromnych możliwości. Możecie ich użyć do stworzenia dowolnego przedmiotu o różnych kształtach zgodnie ze swoją kreatywnością. Od najprostszych kształtów płaskich, przez liczby, po modele 3D. Możecie utworzyć kilka oddzielnych sekcji, które możesz później połączyć, aby stworzyć większą konstrukcję. Możesz łączyć wiele zestawów. Po prostu pozwół działać swojej wyobraźni.

klocki magnetyczne dla dzieci 

DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Idealny prezent dla dzieci i dorosłych. Świetny zestaw magnetyczny to idealny prezent dla dzieci, który pomaga dzieciom poprawić myślenie przestrzenne, koncentrację i cierpliwość, a także rozwijać zdolności twórcze i artystyczne.To także świetny sposób na wspólne spędzanie czasu dla rodziców i dzieci. Świetnie nadaje się dla dorosłych jako urządzenie antystresowe.

Zestaw magnetyczny to po prostu zabawka inspirująca, edukacyjna, niekonwencjonalna i kreatywna. Nie tylko dla dziecka, ale także dla Ciebie, aby budować pozytywne relacje z maluchami w wesołym otoczeniu.

 

IDEALNY PREZENT

Zarówno dzieci, jak i dorośli uwielbiają puzzle magnetyczne. Uwielbiają rozwiązywać nowe zadania i wyzwania. Ta układanka podbiła serca milionów fanów. Dołącz do nich. Ponadto jest popularnym prezentem na urodziny, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, jako prezent podczas wizyty u rodzin z dziećmi i na inne okazje. Idealnie nadaje się na prezent dla każdego.

 

WYSOKA JAKOŚĆ

Zestaw klocków magnetycznych zawiera łącznie 157 sztuk - 109 kolorowych patyczków o długości 2,5 cm i 48 kulek o średnicy 1 cm. Producent gwarantuje bardzo silne magnesy wewnątrz prętów. Silnie przyciągające magnesy tworzą niesamowite i ciekawe konstrukcje, więc praca z zestawem magnetycznym rozwija koordynację ruchową i pomaga zgłębiać tajniki nauki i techniki.

 

magnetyczne klocki

PARAMETRY TECHNICZNE

 • 109 kolorowych patyczków o długości 2,5 cm
 • 40 kulek o średnicy 1 cm
 • ilość wszystkich elementów: 157 szt.
 • możliwość połączenia kilku zestawów

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.